Firma Remmert z nowym kierownikiem ds. sprzedaży strategicznej

© Freidrich Remmert GmbH

Udostępnij:

Michael Göbel został nowym kierownikiem ds. sprzedaży strategicznej w firmie Remmert. Specjalista od procesów przepływu materiałów posiada wieloletnie Know-how w tej dziedzinie. Wraz z nowo utworzonym stanowiskiem pracy Remmert umocni sprzedaż oraz planuje dalszy rozwój swojej międzynarodowej pozycji na rynku w zakresie niezależnych od producenta i modułowych rozwiązań automatyzacji i magazynowania.

Michael Göbel jest odpowiedzialny za zwiększenie aktywności sprzedaży inteligentnych rozwiązań w Europie, Ameryce Północnej i Azji.- Chcemy nadal rozwijać się na międzynarodowych rynkach oraz umocnić sprzedaż zagraniczną - wyjaśnia Stephan Remmert, prezes firmy Remmert. - Michael Göbel z jego wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu oraz międzynarodowej sprzedaży rozwiązań w zakresie przepływu materiałów jest idealnym kandydatem na to miejsce.

Od ponad 20 lat Michael Göbel odpowiadał za sprzedaż technicznych rozwiązań w zakresie przepływu materiałów. W ostatnim czasie 54-latek odgrywał decydującą rolę w sprzedaży i marketingu firmy EWAB Engineering.

- Kto optymalizuje przepływ materiału, zwiększa swoją produktywność. Moim celem jest dalszy rozwój europejskiej i międzynarodowej działalności oraz pokazanie użytkownikom zalet naszych rozwiązań w zakresie automatyzacji i koncepcji przepływu materiałów - wyjaśnia inżynier dyplomowany, specjalizujący się w inżynierii elektrycznej.Źródło: Remmert

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również