Firma RS Components z nowym dyrektorem sprzedaży na Europę Wschodnią

RS Components, Karolina Szczepaniak-Batory © RS Components

Udostępnij:

Firma RS Components (RS), marka handlowa Electrocomponents, nominowała Karolinę Szczepaniak-Batory na stanowisko dyrektora sprzedaży na Europę Wschodnią. Najważniejszym zadaniem Karoliny Batory jest rozwój i umacnianie  pozycji, jaką firmie udało się już zdobyć przez ostatnie 7 lat działalności na rynku Europy Wschodniej. 

Jako dyrektor sprzedaży celem Karoliny Szczepaniak-Batory będzie stworzenie kompleksowej, dostosowanej do potrzeb klientów oferty w ramach szeroko rozumianej branży przemysłowej.- Firma RS ma szereg unikalnych atutów: szeroką ofertę produktową i usługową, doświadczenie w handlu elektronicznym oraz intensywnie rozwijającą się bazę klientów - podkreśliła Karolina Szczepaniak-Batory. - Budowanie partnerstwa biznesowego pomiędzy odbiorcami a dostawcami to moja wielka pasja. Chcę, aby RS stał się doradcą dla naszych klientów oraz przewidywał ich potrzeby w zakresie optymalizacji kosztów i procesów.

Po zdobyciu dyplomu w dziedzinie ekonomii na Uniwersytecie Poznańskim Karolina Batory przez 12 lat pracowała w Wielkiej Brytanii w firmie Transport for London, zdobywając rozległe doświadczenie w zarządzaniu poziomem satysfakcji klientów oraz pracy w międzynarodowym środowisku. Od 2012 r. związana z firmą RS Components pełniła różne role, poznając zagadnienia dotyczące globalnej dystrybucji automatyki przemysłowej i elektroniki.

Źródło: RS Components

Udostępnij:

Drukuj
MM
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również