FlexSimposium 2016 - spotkanie ekspertów

© Flexsymposium

Udostępnij:

Już 20 września 2016 roku w Centrum Edukacyjno-Kongresowe Politechniki Śląskiej w Gliwicach, odbędzie się czwarta edycja Międzynarodowego Sympozjum - IV FlexSimposium PL 2016.

FlexSimposium to spotkanie poświęcone najnowszym metodom wspomagania podejmowania decyzji – projektowaniu i optymalizacji procesów w 3D, dedykowane dla prezesów, dyrektorów oraz kierowników obszarów produkcji i logistyki.W tym roku na uczestników czeka cykl inspirujących wykładów (merytorycznych i praktycznych) dotyczących problematyki produkcji i logistyki, warsztaty z modelowania symulacyjnego w programie FlexSim oraz zwiedzanie nowoczesnych laboratoriów Wydziału Mechanicznego Technologicznego Politechniki Śląskiej.

Sympozjum będzie bardzo dobrą okazją do tego, aby zapoznać się z najnowszymi technikami związanymi ze zwiększaniem efektywności procesów planowania i harmonogramowaniem produkcji. Uczestnicy dowiedzą się też, jak policzyć wpływ zmiany na jednym stanowisku na cały proces oraz wielu innych aspektów potrzebnych w zarządzaniu.

Informacje o programie:

  • Innowacyjne podejście do optymalizacji produkcji i logistyki.
  • Ekspercka wiedza na temat analizy i modelowania procesów.
  • Kulisy i meandry projektów kończących się sukcesem.
  • Praktyczne warsztaty z wykorzystaniem najlepszego oprogramowania do symulacji 3D.
  • Wizyta w nowoczesnych laboratoriach Wydziału Mechanicznego Technologicznego Politechniki Śląskiej.
  • Networking w elitarnym gronie.
  • Wręczenie certyfikatów uczestnictwa w warsztatach.


Udział w sympozjum jest bezpłatny, wystarczy dokonać rejestracji na stronie:
http://flexsim.pl/flexsimposium/

Źródło: Materiał organizatora

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również