Food Automation - wydajniejsza produkcja w branży spożywczej

© Siemens

Udostępnij:

Organizowana w dniach 17-18 marca 2016 roku w Ciechocinku konferencja będzie okazją do wymiany doświadczeń i omówienia strategii rozwoju branży spożywczej. Tematem przewodnim spotkania ekspertów będzie cyfryzacja i optymalizacja produkcji.

Podczas Food Automation omawiane będą osiągnięcia naukowo-badawcze i wdrożenia w przemyśle spożywczym. Uczestnicy konferencji poznają najnowsze techniki i światowe technologie, a także będą mieć okazję do nawiązania kontaktów biznesowych z przedstawicielami branży w Polsce. Ponadto w trakcie konferencji organizator przygotował wystąpienia praktyków i reprezentantów środowiska akademickiego. Będą to osoby zarządzające przedsiębiorstwami, technolodzy, inżynierowie produkcji, specjaliści od utrzymania ruchu oraz odpowiedzialne za planowanie inwestycji.- Polska jest jednym z największych producentów żywności w Unii Europejskiej. By przetwórstwo było efektywne, a biznes konkurencyjny, producenci zobligowani są do ciągłej optymalizacji i automatyzacji procesu produkcji - podkreśla Łukasz Otta z firmy Siemens, jeden z pomysłodawców konferencji. – Na pierwszą edycję konferencji zaplanowaliśmy cztery panele dyskusyjne. Pierwszego dnia będziemy rozmawiać o innowacyjnym przemyśle spożywczym oraz o efektywności procesów produkcyjnych. W drugim dniu poruszymy temat finansowania inwestycji w kontekście pozyskiwania funduszy unijnych oraz kwestię nowoczesnych procesów produkcji - zachęca do udziału w wydarzeniu Łukasz Otta.

Konferencja organizowana jest przez firmę Siemens pod auspicjami m.in. Instytutu Ekonomiki Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej, Krajowej Izby Gospodarczej Przemysłu Spożywczego i Opakowań, Polskiej Federacja Producentów Żywności.

Food Automation odbędzie się w Hotelu Villa Park w Ciechocinku. Koszt uczestnictwa wynosi: 590 PLN netto za udział z noclegiem w pokoju jednoosobowym, 490 PLN za udział z noclegiem w pokoju dwuosobowym, 300 PLN za udział w konferencji bez noclegu. Koszt obejmuje udział w konferencji, materiały, wyżywienie oraz zakwaterowanie.

Więcej informacji, agenda oraz rejestracja: www.konferencja-foodautomation.pl.

MM Magazyn Przemysłowy jest patronem medialnym wydarzenia.

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również