Fugo zmieniło nazwę

shiploader, zamet © Materiał firmy Zamet

Udostępnij:

Producent urządzeń dźwigowych i przeładunkowych, a także wielkogabarytowych konstrukcji stalowych, firma Fugo sp. z o.o., po jej przejęciu przez firmę Zamet Industry S.A. zmieniła nazwę na Fugo Zamet sp. z o.o.

24 czerwca 2016 r., Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, zarejestrował zmianę nazwy konińskiej spółki Fugo Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Od teraz spółka będzie występować pod szyldem Fugo Zamet Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.Wszelkie pozostałe dane rejestrowe konińskiej spółki, w tym adres siedziby, numer identyfikacji podatkowej, REGON, wysokość kapitału zakładowego, pozostały niezmienione. Zmiana nazwy pozostaje także bez wpływu na zaciągnięte zobowiązania.

– Mamy nadzieję, że nowa nazwa uwydatni i jednocześnie pozwoli przybliżyć, zarówno pracownikom, jak również naszym partnerom i kontrahentom, przynależność do notowanej na warszawskiej giełdzie Zamet Industry SA - tworzącej grupę kapitałową, której konińska spółka jest integralną częścią od stycznia bieżącego roku – mówi Tomasz Jakubowski, Prezes Zarządu Zamet Industry SA (będącej właścicielem Fugo Zamet Sp. z o.o.) – Zmieniona nazwa konińskiej spółki wpisuje się w strategię budowania silnej grupy, działającej w sektorze konstrukcji stalowych oraz maszyn i urządzeń dla przemysłu w oparciu o rozpoznawalną na świecie markę Zamet Industry – dodaje Tomasz Jakubowski.

Głównym przedmiotem działalności Fugo Zamet jest produkcja konstrukcji stalowych, w tym w szczególności w zakresie urządzeń dźwigowych i przeładunkowych, konstrukcji stalowych budynków oraz pozostałych obiektów budowlanych, a także konstrukcji na potrzeby sektora związanego z podwodnym wydobyciem ropy i gazu. Spółka oferuje też szereg usług z zakresu naprawy, modernizacji i konserwacji maszyn oraz działalności inżynieryjnej i doradztwa technicznego.

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również