Fundusze Unijne - bezpłatne, wirtualne spotkanie z ekspertami Edoradca

© edoradca

Udostępnij:

Już 16 lutego rozpocznie się konferencja poświęcona wsparciom inwestycji w infrastrukturę związaną z badaniami i rozwojem.

Firma Edoradca organizuje wirtualne spotkanie dla wszystkich chętnych, którzy chcą dowiedzieć się szczegółów o Funduszach Unijnych przeznaczonych na badania i rozwój. Konferencja skierowana jest do sektora małych i średnich przedsiębiorstwo oraz dużych firm. Wydarzenie rozpocznie się 16 lutego w godzinach 13:00-14:00.Podczas spotkania eksperci doradzą, jak tworzyć i rozwijać centra badawcze poprzez inwestycje w aparaturę, sprzęt, technologie i inną niezbędną infrastrukturę. Najważniejszą częścią konferencji będzie wykład poświęcony Funduszom Unijnym przeznaczonym właśnie na wymienione działania.

Poniżej przedstawione są szczegóły projektów realizowanych za pośrednictwem Programu Inteligentny Rozwój:

POIR 2.1 01.03 – 29.04.2016 – szczegóły
POIR 1.1.1 04.04 – 29.07.2016 - szczegóły
POIR 3.2.1 01.06 – 31.08.2016 - szczegóły
POIR 3.2.2 01.07 – 30.09.2016 - szczegóły

Aby wziać udział w wydarzeniu, należy zarejestrować się na tej stronie.


Firma Edoradca to sprawdzona, znana i ceniona marka znajdująca się w czołówce wiodących firm doradczych w Polsce w zakresie Funduszy Europejskich.

Dofinansowania prowadzone są poprzez Program Inteligentny Rozwój i można je podzielić na dwie grupy. Pierwszą stanowią te, które przyczyniają się przede wszystkim do rozwoju realizujących je podmiotów. Dotyczy to na przykład przedsiębiorstw, które poprzez inwestycje, opracowanie i wdrożenie innowacyjnych produktów lub usług czy współpracę z jednostkami badawczo-rozwojowymi zdobywają nowe rynki i ulepszają swoje produkty.

Drugą grupę stanowią przedsięwzięcia, których realizatorzy pełnią jedynie funkcję wykonawcy lub pośrednika w dostarczaniu konkretnych rozwiązań dla wybranych grup adresatów. Przykładem mogą być projekty realizowane przez Instytucje Otoczenia Biznesu świadczące bezpłatne lub częściowo dofinansowane usługi doradcze czy podmioty wdrażające instrumenty finansowe udzielający wsparcia w formie pożyczek, poręczeń bądź też wejść kapitałowych.

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również