Gazela Biznesu dla Kuka Roboter

©

Udostępnij:

Niedawno rozstrzygnięty został plebiscyt „Gazele Biznesu“. Wyróżnienie co roku otrzymują najprężniej rozwijające się firmy z wielu sektorów przemysłu. W tegorocznym zestawieniu znalazła się firma Kuka – światowy pionier w dziedzinie robotyki przemysłowej. Nagroda ta powoli staje się już tradycją w polskim oddziale firmy, która z roku na rok odnotowuje wzrosty.

Ranking „Gazele Biznesu” to jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień w naszym kraju. Ze względu na długą historię oraz jasne kryteria zestawienie zapewnia uznanie wśród konsumentów i przedsiębiorstw, dla których tytuł „Gazela Biznesu” świadczy o dobrej kondycji i uczciwości wyróżnionych firm. O miejscu firmy na liście rankingowej decyduje wyrażony w procentach przyrost obrotów osiągnięty w ciągu trzech badanych lat.Tegoroczna gala wręczenia nagród odbyła się 1 marca w Katowicach, a nagrodę odebrał Sales Manager Kuka Roboter – Janusz Jakieła.Źródło: Kuka

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również