Getac V110 – rozmiar ma znaczenie

©

Udostępnij:

Najnowsza propozycja Getac'a rewolucjonizuje rynek wzmocnionych notebooków konwertowalnych. W porównaniu do poprzedniej generacji czy też aktualnej oferty konkurencji notebook rzeczywiście sprawia wrażenie wręcz niesamowicie kompaktowego i lekkiego. Pierwsze porównanie, jakie nasuwa się na myśl: najnowszy V110 ma się do poprzedniej generacji tak, jak ultrabooki mają się do notebooków.

Komputer działa pod kontrolą systemu Windows 8, a jego wydajność gwarantują procesor Intel Core IV generacji oraz układ graficzny Intel HD Graphics 4400. Pamięć RAM możemy rozszerzyć maksymalnie do 8GB, a w zależności od potrzeb otrzymujemy do dyspozycji dysk SSD o pojemności 128 lub 256GB. Uwagę zwraca ekran o przekątnej 11.6" wykonany w opracowanej przez producenta technologii LumiBond. Technologia ta integruje ekran Sunlight Readable przystosowany do pracy przy świetle słonecznym z niesamowicie responsywnym pojemnościowym panelem dotykowym przy jednoczesnym zapewnieniu zwiększonej wytrzymałości na uderzenia i zarysowania (powłoka Corning Gorilla Generation 2). Opcjonalnie dostępna jest równie konfiguracja z digitizerem, czyli dodatkowym ekranem dotykowym obsługiwanym rysikiem aktywnym.W urządzeniu znajdziemy port RS-232, audio in/out, USB 3.0 x 2, USB 2.0 x 1, LAN, HDMI oraz czytniki ExpressCard i Smart Card. Łączność ze światem zapewnia karta sieciowa w najnowszym standardzie 802.11ac, Bluetooth 4.0. Opcjonalnie możemy również go wyposażyć w zintegrowany moduł GPS i modem 3G.

Notebook ma dwie wymienne baterie zapewniające do 13 godzin nieprzerwanego działania. Tym samym nie ma konieczności przerywania pracy w celu wymiany baterii, o ile tylko mamy przy sobie dodatkowy komplet.
Urządzenie spełnia międzynarodowe normy wytrzymałościowe (MIL-STD-810G, MIL-STD-461F), zapewniając odporność na upadki, wstrząsy i wibracje. Szczelność na poziomie IP65 oraz dopuszczalny zakres temperatur pracy od -21°C do 60°C pozwala na swobodne działanie niezależnie od warunków atmosferycznych.
Notebook ma wymiary 299 x 223 x 34mm i waży jedynie 1,98kg.

dystrybutor w Polsce: http://www.rugged.com.pl/

Udostępnij:

Drukuj
Aneta Głodowska
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również