Głębokie wiercenie bez skazy

© TaeguTec

Udostępnij:

 

Nowe wiertło lufowe i głowice wiercące z trygonalnymi wymiennymi ostrzami z serii T-Deep to najnowsza propozycja firmy TaeguTec. Narzędzia zapewniają sprawne odprowadzanie wiórów bez uszkodzeń powierzchni i dostarczanie chłodziwa bezpośrednio do strefy skrawania, zwiększając dokładność, powtarzalność i jakość obróbki wykończeniowej przy jednoczesnym skróceniu czasów roboczych.

Wiertło lufowe o średnicy 16-28 mm może być stosowane w systemach jedno- i dwururowych w szeregu aplikacji – od odlewnictwa, przez energetykę i branżę motoryzacyjną, po przemysł stoczniowy, kolejnictwo oraz sektor naftowy i gazowy. Głowice wiercące TBTA-TR dostępne są w dwóch wersjach: o średnicy 16-28 mm do systemów jednorurowych i 18,4-28 mm do systemów dwururowych. Uzupełnieniem serii T-Deep jest linia ostrzy do głębokiego wiercenia TOGT o trzech krawędziach tnących do optymalnego kształtowania wiórów. Ostrza są dostępne w pięciu rozmiarach (8-12 mm) i pokryte uniwersalną powłoką PVD TT9030.


MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również