Global Exhibitions Day na targach ITM Polska 2018

Międzynarodowe Targi Poznańskie © MTP

Udostępnij:

6 czerwca już po raz trzeci branża targowa na całym świecie obchodzi Światowy Dzień Targów. Targi ITM Polska są doskonałą okazją do świętowania tej uroczystości.

Światowy Dzień Targów to święto wszystkich osób pracujących w przemyśle targowym oraz okazja do rozmowy na temat znaczenia przemysłu spotkań we współczesnym świecie. Przemysł targowy generuje rocznie blisko 50 mld euro obrotu, co przynosi ogromne korzyści społeczne i gospodarcze. Każdego roku na świecie odbywają się dziesiątki tysięcy targów, które służą 4,4 mln wystawców i 260 mln zwiedzających.Ważną rolę w tym globalnym segmencie odgrywają również polskie ośrodki targowe, w tym Międzynarodowe Targi Poznańskie, gdzie każdego roku odbywają się liczne wystawy gromadzące wystawców z przeróżnych branż.

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również