GLT – niezwykle składne pojemniki

©

Udostępnij:

GLT - TRIPAK to trójczęściowy pojemnik składający się z palety i pokrywy wykonanych z polietylenu wysokiej gęstości (HDPE) oraz obwoluty wykonanej z polipropylenowych płyt komorowych. Wytrzymałe opakowania wielorazowego użytku dostępne są w 8 standardowych rozmiarach palet
i w dowolnej wysokości.

Pojemniki wykonane w innowacyjnej technologii TWINSHEET pozwalają na przewóz towarów
o zróżnicowanych gabarytach i masie sięgającej 1,5 t. W zależności od charakterystyki transportowanych produktów pojemniki TRIPAK są wyposażane w systemy przegród wykonane z tekstyliów lub płyt polipropylenowych.Cechami wyróżniającymi oferowany przez firmę Igopak produkt są uniwersalność oraz konstrukcja pozwalająca zmniejszyć wysokość rozpakowanego pojemnika do 20% pierwotnej wartości. Rozwiązanie pozwala więc zaoszczędzić 80% przestrzeni ładunkowej i przy dobrej organizacji procesów spedycyjnych może przełożyć się na znaczące korzyści finansowe.

Oficjalna prezentacja pojemników GLT, a także innych rozwiązań transportowych dla branży automotive będzie miała miejsce na Międzynarodowych Targach Techniki Pakowania i Logistyki TAROPAK na przełomie września i października bieżącego roku. Pojemniki GLT są jednak dostępne w ofercie firmy Igopak już teraz.

www.igopak.pl

Udostępnij:

Drukuj
MM
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również