Grupa Track Tec z prestiżową nagrodą za inteligentny rozjazd

Track Tec, targi Trako © Track Tec

Udostępnij:

Nagroda przyznana Grupie Track Tec podczas tegorocznych targów Trako za inteligentny rozjazd to potwierdzenie nie tylko najwyższych kompetencji ekspertów Track Tec, ale przede wszystkim umiejętności odpowiedzi kadry zarządzającej spółki na dynamicznie zmieniające się potrzeby rynku.

Konkurs im. inż. Józefa Nowkuńskiego to inicjatywa branżowa ceniona zarówno przez polskich, jak i zagranicznych innowatorów w kolejnictwie.W ramach konkursu Track Tec został doceniony za pionierskie w skali światowej rozwiązanie, które wykazuje ogromny potencjał oszczędnościowy dla zarządców infrastruktury. Zastosowany w inteligentnym rozjeździe innowacyjny system ogrzewania indukcyjnego umożliwia zdecydowanie szybsze ogrzewanie ruchomych elementów rozjazdów i tylko w miejscach,
w których jest to konieczne. Rozwiązanie posiada zastrzeżenie w postaci patentu europejskiego. Jego uniwersalność umożliwia zastosowanie go w dowolnej konfiguracji rozjazdu, który finalnie może być dostarczany przez Grupę Track Tec bezpośrednio na miejsce budowy w blokach, dzięki specjalistycznemu Pociągowi Zabudowy Rozjazdów.

– Kluczowym założeniem naszej działalności jest dostarczanie produkcji i usług na najwyższym poziomie. Mam podstawy, aby stwierdzić, że jesteśmy jedną z najbardziej innowacyjnych firm oferujących systemowe rozwiązania dla infrastruktury kolejowej. – podsumowuje dr inż. Jarosław Pawluk, prezes zarządu Grupy Track Tec.

MTK Trako są największym w Polsce, a drugim w Europie – po berlińskich targach InnoTrans – wydarzeniem kolejowym takiej rangi. Założeniem eventu jest prezentacja aktualnego stanu rozwoju systemów transportowych oraz infrastruktury kolejowej zarówno w Polsce, jak i na świecie.Źródło: Track Trec

Udostępnij:

DrukujMM
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również