Grzechotka Wera Zyklop Metal - nowy wygląd i jeszcze lepsze działanie

©

Udostępnij:

Grzechotkę Wera Zyklop Metal cechuje przede wszystkim niewiarygodnie smukła i zwarta konstrukcja ze stali chromowo-molibdenowej, kutej matrycowo, która zapewnia wysoką odporność na zużycie. Jej długa dźwignia pozwala na lekką pracę bez ograniczeń w przenoszeniu momentu obrotowego. Praca z tym narzędziem sprawi, że nawet najbardziej zapieczona śruba nie będzie już stanowić problemu.

Model Zyklop Metal Push ma jednokierunkową grzechotkę oraz przeciskany zabierak do zmiany kierunku pracy oraz blokadę przytrzymującą klucz nasadowy (nasadkę). W modelu Zyklop Metal Switch wbudowano natomiast dwukierunkowa grzechotkę z dźwignią do łatwej zmiany kierunku pracy a także system przytrzymujący klucz nasadowy. Nowa smukła sylwetka narzędzia zapewnia nieskrępowaną pracę w trudno dostępnych miejscach.Wera zadbała również o pozostałe akcesoria dostarczane w nowych zestawach Zyklop Metal. Wszystkie końcówki wkrętakowe (bity) zabezpieczono powłoką antykorozyjną gwarantującą długotrwałą ochronę.

Kolejnym wyróżnikiem filozofii firmy Werajest podejście do opracowywania i kompletowania zestawów narzędzi. Zazwyczaj zestawy takie, jak grzechotki z wymiennymi nasadkami, sprzedawane są w twardych kufrach, ciężkich i zabierających sporo miejsca. Nowatorskie, mocne tekstylne etui Wery zapewnia niespotykaną do tej pory mobilność i oszczędność miejsca. Teraz cały komplet narzędzi zmieści do skrzynki narzędziowej, schowka samochodowego czy kosza w bagażniku. Upadek nawet z dużej wysokości nie połamie już opakowania, a przegrody na poszczególne elementy kompletu zapewnią, że nakładki pozostaną w tym samym miejscu.

Na uznanie zasługuje także opakowanie zestawu Wera. Starannie zaprojektowane i wykonane z najlepszych materiałów może konkurować z opakowaniem najwyższej klasy sprzętu elektronicznego. Z powodzeniem zestaw spełni rolę ekskluzywnego prezentu lub upomnika.Grzechotki Wera Zyklop będzie można kupić w sklepie ProfiTechnik.pl.

www.wera.de

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również