Haaga – ręczne urządzenie zamiatające od Starmix

Preview
Starmix-Haaga
Reklama
Reklama
Niemiecka firma Starmix, jeden z największych i najważniejszych producentów odkurzaczy przemysłowych na świecie, przejęła firmę Haaga. Wynikiem tej fuzji jest poszerzenie oferty Starmix o ręczne urządzenia zamiatające.

Ważną zaletą zamiatarek Starmix-Haaga jest technologia i materiał wykonania szczotek, na które producent udziela 4 lat gwarancji, wliczając w to naturalne zużycie. Użytkownicy Starmix-Haaga mogą więc bez żadnych obaw zamiatać urządzeniami tej marki przez kilka lat.

Reklama

Zasada działania zamiatarek jest bardzo prosta. Konstrukcja urządzenia oparta jest na dwóch dyskach ze szczotkami, które zostały umieszczone w przedniej części maszyny i są napędzane ruchem kół jezdnych. Dyski kręcą się przeciwlegle do siebie, zmiatając do zbiornika w środku maszyny wszelkie napotkane nieczystości - od piasku z kostki brukowej, wody z kałuży, aż po duże elementy, takie jak puszki po napojach. Maszyna napędzana jest ręcznie - pchając zamiatarkę użytkownik ma stuprocentową kontrolę nad kierunkiem ruchu urządzenia. Warto zwrócić uwagę na kilka istotnych cech zamiatarek Starmix-Haaga. To przede wszystkim kąt nachylenia szczotek, który umożliwia sprzątanie np. mokrych liści w czasie wiosennych odwilży. Co więcej, rolka wsteczna - system Turbo opatentowany Starmix-Haaga - gwarantuje podwójny system zamiatania, a dzięki temu dokładne zbieranie najdrobniejszych elementów. Z kolei przekładnie bez użycia pasków klinowych zapewniają bezobsługowe użytkowanie. Płynna regulacja wysokości szczotek daje możliwość idealnego dostosowania zamiatarki do każdej nawierzchni.

Technologia Haaga to ponad 40-letnia tradycja i doświadczenie. Haaga to jedyna firma na świecie, która produkuje tylko i wyłącznie zamiatarki ręczne. Dzięki temu stała się pionierem w swojej dziedzinie, a zamiatarki tej marki cechują się wieloma innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi oraz najwyższą jakością i dopracowaniem szczegółów.

Reklama

Zamiatarka po złożeniu rękojeści jest łatwa w przechowaniu - można ją powiesić lub postawić pionowo w wąskim kącie. Zamiatarki są skonstruowane tak, aby ich obsługa była nieskomplikowana. Zastosowano w nich szereg rozwiązań ułatwiających obsługę, np. antypoślizgowe nakładki na koła, wygodną rękojeść czy łatwy w demontażu zbiornik na odpady.

Wyłącznym dystrybutorem w Polsce zamiatarek marki Starmix-Haaga jest firma Lange Łukaszuk - www.langelukaszuk.pl.
Cena: od 1351,77 zł brutto

Reklama

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama