Haas wprowadza najniższe w historii ceny na swoje obrabiarki

obrabiarka Haas VF4 © Haas

Udostępnij:

Firma Haas oferuje najniższe w historii ceny na europejskim rynku w odniesieniu do specjalnych konfiguracji swoich najlepiej sprzedających się obrabiarek. 

Wybrane modele obrabiarek firmy Haas, oznaczone jako modele EU, zostały wstępnie skonfigurowane za pomocą wydajnych opcji i objęte zniżką w wysokości 19% od ceny detalicznej.Chcemy pomóc naszym europejskim klientom odnieść sukces na dzisiejszym konkurencyjnym rynku – wyjaśnia taką obniżkę Jens Thing, dyrektor zarządzający w Haas Automation Europe. – Dlatego oferujemy najbardziej korzystne ceny na modele EU, aby sklepom było łatwiej zwiększać produktywność i napędzać rozwój swoich przedsiębiorstw w regionie.

Poza samą obniżką lokalne magazyny na europejskim rynku zostaną zaopatrzone w wybrane modele obrabiarek. Pozwoli to znacznie skrócić czas dostawy od momentu zakupu do zaledwie kilku tygodni. Cena obrabiarki obejmuje również instalację urządzenia przez lokalny zespół firmy Haas oraz szkolenie na miejscu z zakresu podstawowej obsługi maszyny.


TOP w kategorii
Poprzez tworzenie dużej liczby tych urządzeń o wysokiej wydajności jesteśmy w stanie wykorzystać rozbudowaną automatyzację fabryki Haas i odnosić korzyści z ekonomii skali, aby obniżać koszty przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiej niezawodności – tłumaczy Jens Thing. – Uzyskane w ten sposób oszczędności przenosimy na naszych klientów w formie niedrogich modeli EU.

Więcej informacji o firmie Haas Automation oraz o pełnym asortymencie produktów Haas można znaleźć pod adresem www.HaasCNC.com/EU.

Udostępnij:

Drukuj

MMChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również