Haco Fat na Warsaw Industry Week 2017

Warsaw Industry Week 2017 © MM

Udostępnij:

Na trwających targach Warsaw Industry Week swoje produkty prezentuje firma Haco Fat. W kilku z nich zastosowano nowe rozwiązania.

Haco Fat jest dealerem i producentem maszyn CNC do obróbki blachy: prasy hydrauliczne konwencjonalne i CNC, nożyce gilotynowe, dziurkarki, wycinarki laserowe i plazmowe, zwijarki do blach i profili.- Na Warsaw Industry Week wystawiamy m.in. dwie maszyny numeryczne, które akurat sprzedają się najlepiej. To najmniejsze maszyny w naszej ofercie: TUR MN o średnicach toczenia 630 i 710 mm. Są to typowo uniwersalne maszyny – mówi Artur Pilewicz, doradca techniczno-handlowy Haco Fat.

Na stoisku Haco Fat zwiedzający i klienci mogą obejrzeć również nożyce gilotynowe HACO HSL 3006 oraz prasę krawędziową HACO SRM 30135.

- Są to prasy krawędziowe z bardzo dużą prędkością posuwu, z precyzją do 0,01 mm, najnowocześniejszym laserowym zabezpieczeniem oraz innowacyjnym rozwiązaniem wspomagającym operatora, jakim jest system SyncView – zachwala Sebastian Chomicz, dyrektor handlowy Haco Fat.Haco Fat prezentuje także nowe rozwiązanie do maszyn, jakim jest sterownik Fast Bend 2D Multi Touch. - Jest to urządzenie w pełni dotykowe i działa podobnie jak system Android – mówi Sebastian Chomicz.

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również