Hannover Messe już za tydzień!

Hannover Messe 2016 © Hannover Messe

Udostępnij:

W przyszłym tygodniu (24-28.04) odbędą się Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Technologii Przemysłowych Hannover Messe. Tegoroczna edycja targów jest o tyle ważna z polskiego punktu widzenia, że Polska będzie krajem partnerskim targów.

To nie przypadek: znaczący wzrost gospodarczy i popyt na produkty niemieckie wyniosły Polskę do jednego z 10 najważniejszych rynków dla Niemiec. Dla Polski to właśnie Niemcy są najważniejszym partnerem w handlu zagranicznym.

Wpisuje się to w aktualną strategię rozwoju gospodarczego Polski, opartą m.in. na promowaniu innowacyjnych przedsiębiorstw oraz wsparciu ich ekspansji na rynkach zagranicznych. W czasie targów Polska chce pokazać różnorodność technologiczną polskiego przemysłu, ze szczególnym naciskiem na sektory: IT, automatyki przemysłowej, elektromobilności i energii.


Na targach, na 4 tys. m2, swoje produkty i usługi zaprezentuje łącznie ok. 150 polskich firm. To prawie dwukrotnie więcej niż przed rokiem (80 firm).

Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Technologii Przemysłowych Hannover Messe to najważniejsze wydarzenie branży przemysłowej na świecie. W ostatnich edycjach targi odwiedziło ok. 200 tys. zwiedzających, a oferty przedstawiło ponad 5,2 tys. wystawców z 70 krajów.


TOP w kategorii
Na targach nie zabraknie również przedstawicieli MM Magazynu Przemysłowego. Co więcej, przy okazji tego wydarzenia powstał przy naszym udziale dodatek specjalny nt. polskiego przemysłu do najnowszego numeru MM MaschinenMarkt, a także będziemy współautorami wydawanej codziennie gazetki Die Messe Daily.

 

Udostępnij:

Drukuj

MMChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również