Hannover Messe już za tydzień!

Hannover Messe
Reklama
Reklama

W przyszłym tygodniu (24-28.04) odbędą się Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Technologii Przemysłowych Hannover Messe. Tegoroczna edycja targów jest o tyle ważna z polskiego punktu widzenia, że Polska będzie krajem partnerskim targów.

To nie przypadek: znaczący wzrost gospodarczy i popyt na produkty niemieckie wyniosły Polskę do jednego z 10 najważniejszych rynków dla Niemiec. Dla Polski to właśnie Niemcy są najważniejszym partnerem w handlu zagranicznym.

Reklama

Wpisuje się to w aktualną strategię rozwoju gospodarczego Polski, opartą m.in. na promowaniu innowacyjnych przedsiębiorstw oraz wsparciu ich ekspansji na rynkach zagranicznych. W czasie targów Polska chce pokazać różnorodność technologiczną polskiego przemysłu, ze szczególnym naciskiem na sektory: IT, automatyki przemysłowej, elektromobilności i energii.

Na targach, na 4 tys. m2, swoje produkty i usługi zaprezentuje łącznie ok. 150 polskich firm. To prawie dwukrotnie więcej niż przed rokiem (80 firm).

Reklama

Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Technologii Przemysłowych Hannover Messe to najważniejsze wydarzenie branży przemysłowej na świecie. W ostatnich edycjach targi odwiedziło ok. 200 tys. zwiedzających, a oferty przedstawiło ponad 5,2 tys. wystawców z 70 krajów.

Na targach nie zabraknie również przedstawicieli MM Magazynu Przemysłowego. Co więcej, przy okazji tego wydarzenia powstał przy naszym udziale dodatek specjalny nt. polskiego przemysłu do najnowszego numeru MM MaschinenMarkt, a także będziemy współautorami wydawanej codziennie gazetki Die Messe Daily.

 

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama