HAPexpo się rozpędza...

Preview
Reklama
Reklama

W dniach 17-19 listopada w Expo Silesia gościć będą inżynierowie, programiści, projektanci oraz konstruktorzy, a wszystko za sprawą 2. Targów Hydrauliki, Automatyki i Pneumatyki - HAPexpo.

Tegorocznej edycji targów towarzyszyć będzie specjalistyczny Salon Robotyki ROBOTshow. W ubiegłym roku w ramach przedsięwzięcia swoją ofertę zaprezentowały takie firmy, jak: Kuka Roboter - lider w produkcji robotów w Europie, Kawasaki czy Wobit. W listopadzie zwiedzający będą mogli zobaczyć roboty: przemysłowe, laboratoryjne, mobilne - jeżdżące i kroczące, usługowe, edukacyjne, a także oprogramowanie dla robotyki.

Reklama

ROBOTshow będzie także platformą pozyskiwania nowych kontaktów, rozwijania współpracy, prezentacji ofert, a przede wszystkim miejscem spotkania ludzi z branży. Salon Robotyki to również doskonała okazja do przedstawienia najnowszych trendów, nowości technologicznych w oparciu o rozwiązania automatyczne, hydrauliczne oraz pneumatyczne.

Promowane hasłem „Targi z napędem na przyszłość", HAPexpo są przede wszystkim platformą wzajemnych konsultacji i wymiany doświadczeń, jak również specjalistycznym kompendium wiedzy dla stale szukających nowych rozwiązań oraz kompleksowych, nowatorskich ofert dostosowanych do indywidualnych klientów.

Powiązane firmy

Reklama

Jednocześnie z Targami HAPexpo odbędą się Targi Przemysłu Tworzyw Sztucznych i Gumy RubPlast EXPO,b Targi Maszyn Używanych i Urządzeń TUM oraz Międzynarodowe Targi Metod i Narzędzi do Wirtualizacji Procesów WIRTOTECHNOLOGIA, co uczyni wystawę jeszcze bardziej atrakcyjną.

Reklama

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama