Harting otworzył fabrykę pod Bydgoszczą

Preview
Harting Polska
Reklama
Reklama

W Osielsku k. Bydgoszczy firma Harting uruchomiła fabrykę, w której wytwarzane będą wiązki dostarczane następnie do klientów na całym świecie.

Nowy zakład produkcyjny firmy Harting Customized Solutions (HCS), spółki zależnej Harting Technology Group, ma powierzchnię ponad 500 m2.

Reklama

Fabryka została oficjalnie otwarta przez prezesa zarządu Philipa Hartinga i Andreasa Conrada, dyrektora operacyjnego, Christiana Schumachera, dyrektora zarządzającego HCS oraz Mariusza Matejczyka, dyrektora zarządzającego Harting Polska.

- Ten krok wzmacnia naszą globalną obecność i stawia nas jeszcze bliżej naszych klientów - powiedział Philip Harting.

Powiązane firmy

Reklama

Firma Harting jest reprezentowana w Polsce od września 2007 r. Otwarcie zakładu produkcyjnego obejmuje teraz kolejny logiczny krok. Pod wieloma względami kraj jest predestynowaną lokalizacją, jak wyjaśnił Harting. Przez kilka lat, a szczególnie od początku tej dekady, Polska osiągnęła doskonały postęp gospodarczy, który był wzorem dla innych regionów w Europie. Stopa bezrobocia była niska w porównaniu z innymi krajami, podobnie jak stopa inflacji.

- Te liczby mówią same za siebie i ułatwiły nam podjęcie decyzji o produkcji w tym kraju - skomentował przewodniczący zarządu.

Źródło: Harting

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama