Harting wśród niemieckich liderów innowacji

©

Udostępnij:

Grupa Harting Technology po raz kolejny została uhonorowana statuetką TOP 100, potwierdzając tym samym, że należy do liderów innowacyjności w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw na rynku niemieckim. 

W organizowanym już po raz 27. konkursie o statuetkę TOP 100 w tym roku wzięły udział 364 firmy, które zostały podzielone na trzy kategorie ze względu na wielkość przedsiębiorstwa. Rozwiązania z obszaru innowacyjności oceniał zespół pod kierownictwem prof. dr Nikolausa Franke, dyrektora naukowego konkursu, który był pod wrażeniem tych osiągnięć. – Innowacje firm z grona TOP 100 są bardzo znaczące – podkreślił Franke i dodał, że pokazują one pozytywne skutki, jakie są następstwem pozytywnego klimatu i działalności firm zorientowanych na innowacyjność.

Gunter Galtz


Również Ranga Yogeshwar, znany dziennikarz naukowy i jeden z współtwórców konkursu, był pod wrażeniem osiągnięć zwycięskich firm w obszarze innowacyjnych rozwiązań.

W konkursie TOP 100 wszystkie zgłoszone firmy zostały poddane analizie pod kątem 120 kryteriów testowych. Przedsiębiorstwa musiał przedstawić m.in., jak organizują procesy innowacyjne w firmie, jak kształtują środowisko pracy pracowników, aby pobudzić ich kreatywność, a także, jakie obecnie realizują strategie innowacyjne.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z nagrody, która świadczy o wyjątkowych możliwościach firmy Harting w zakresie innowacji. Korzystając z tych mocnych stron, pomagamy innym firmom i ludziom osiągać sukces dzięki naszym produktom i usługom – podkreślił Gunter Galtz, dyrektor zarządzający ds. rozwoju Harting Electric.


TOP w kategorii
Źródło: Harting

Udostępnij:

Drukuj

MMChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również