Hörmann otwiera centrum-szkoleniowo-wystawiennicze

© Hormann

Udostępnij:

Firmie Hörmann zajęło dwa lata wybudowanie nowego centrum szkoleniowo-wystawienniczego. Obiekt ma aż 6000 metrów kwadratowych powierzchni, z czego prawie połowa składa się na część przedstawiającą produkty firmy.

Nowy obiekt Hörmanna położony jest w Steinhagen, czyli miejscu głównej siedziby przedsiębiorstwa. Na trzech kondygnacjach i ponad 2500 m² z dostępnych 6000 m² powierzchni wystawienniczej, firma prezentuje swoje produkty: począwszy od bram garażowych i napędów, drzwi zewnętrznych, stalowych drzwi wielofunkcyjnych, systemów bram przemysłowych po technikę przeładunku.Centrum jest tym samym nie tylko największą ekspozycją produktów marki Hörmann, ale pełni także rolę centralnego punktu szkoleniowo-konferencyjnego, które dysponuje licznymi salami przystosowanymi do prowadzenia szkoleń zarówno z zakresu teorii, jak i praktyki.

Otwarcie Forum Hörmann odbyło się we wrześniu i połączone zostało z odsłonięciem olbrzymiej, prawie 6-metrowej wysokości, rzeźby znanego niemieckiego rzeźbiarza Stephena Balkenhola -Wielki Kleczący, która ustawiona została przed wejściem do budynku.

W oddziale firmy w Steinhagen powstaje obecnie drugie centrum szkoleniowe przystosowane przede wszystkim do prowadzenia szkoleń montażowych. Oddanie do użytku tego centrum planowane jest na wiosnę 2016 roku.Źródło: Hörmanna

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również