HRcontrolling.pl – nowy portal wiedzy

© ROC Polska

Udostępnij:

Firma ROC Polska - ekspert w systemach kadrowo-płacowych - z początkiem listopada 2012 uruchomiła nowy specjalistyczny portal wiedzy: HRcontrolling.pl. Portal jest dedykowany w szczególności dyrektorom personalnym, ale także wszystkim osobom, które związane są z szeroko rozumianym obszarem zarządzania zasobami ludzkimi.

Katarzyna Pisańska, prezes ROC Polska powiedziała: - Jesteśmy przekonani, że ze zgromadzonej wiedzy będą korzystać nie tylko osoby związane z działami kadrowymi czy controllingowymi. Z naszych dotychczasowych doświadczeń wynika, że wiedzy takiej poszukują także kierownicy różnego szczebla, zarządy, a także działy informatyczne, do których temat controllingu został zgłoszony i muszą się z nim zmierzyć.
Założeniem autorów jest zgromadzenie specjalistycznej wiedzy o procesach controllingowych w obszarze HR i wszelkich aspektach z nimi związanych. W tym miejscu będzie można zapoznać się nie tylko z teorią controllingu personalnego, ale także znaleźć informacje praktyczne związane z konkretnymi projektami. Cennym źródłem informacji będą opinie praktyków, których wiedza o controllingu personalnym została zweryfikowana w codziennej pracy. HRcontrolling.pl będzie dostarczał także wiedzy na temat narzędzi, które mogą wesprzeć realizację procesów controllingowych.Twórcy portalu to wysoce cenieni konsultanci z wieloletnim doświadczeniem w realizacji różnorodnych projektów w obszarze controllingu personalnego. Wszyscy od kilkunastu lat zajmują się wdrażaniem rozwiązań HCM w największych polskich firmach. Wielu z nich brało udział w tworzeniu prekonfigurowanych rozwiązań HCM dla rynku polskiego, w których wykorzystano najlepsze praktyki biznesowe. Rozpoczęta w połowie roku współpraca ROC Polska z Gdańską Fundacją Kształcenia Menadżerów zapewnia wysoki poziom publikowanych materiałów i szeroki wachlarz tematów. Portal hrcontrolling.pl jest otwarty na współpracę z autorami, którzy są specjalistami w obszarze controllingu personalnego.
- Zależy nam, aby ten portal stał się codziennym narzędziem dla specjalistów w tej dziedzinie, miejscem gdzie poszukuje się informacji, którym można zaufać. Dlatego z jednej strony zapraszamy autorów do współpracy, z drugiej - chcemy słuchać naszych czytelników, spełniać ich oczekiwania, pomagać im w rozwiązywaniu problemów. Do tego służyć będzie formularz kontaktowy, poprzez który nasi czytelnicy mogą zgłaszać nam tematy, czy też komentować przeczytane materiały - mówi Katarzyna Pisańska.hrcontrolling.pl/
www.roc-group.pl

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również