I Europejski Kongres Lean Manufacturing

©

Udostępnij:

W dniach 25-26 września 2014 r. w kopalni Guido w Zabrzu odbędzie się I Europejski Kongres Lean Manufacturing. Wezmą w nim udział osoby związane ze szczupłym zarządzaniem w różnych dziedzinach i na różnych poziomach zaawansowania.

Kongres ma na celu zgromadzenie najlepszych specjalistów z różnych branż i ukazanie narzędzi, jakie są stosowane do poprawy efektywności w biznesie. Uczestnicy dowiedzą się, jak dostrzegać i eliminować marnotrawstwo, zwiększać jakość produktów i operacji oraz obniżać koszty w różnych dziedzinach, nie tylko w produkcji.Na Kongresie zostaną omówione liczne przykłady szczupłego zarządzania w firmach o zasięgu międzynarodowym a praktycy Lean pokażą rzeczywiste rozwiązania funkcjonujące w swoich firmach.

Oprócz licznych case study prezentujących wdrożone rozwiązania uczestnicy wezmą udział w „Take a GEMBA WALK”, czyli praktycznych wizytach w wybranych firmach wdrażających Lean Manufacturing.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.kongreslean.pl.Zapraszamy do udziału! FORMULARZ REJESTRACYJNY

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również