I Kongres Armatury Przemysłowej

©

Udostępnij:

8 i 9 kwietnia 2014 w Tarnowie Podgórnym k/ Poznania odbędzie się Kongres Armatury Przemysłowej, pierwsze tego rodzaju wydarzenie w Polsce. W ciągu dwóch dni wykładów teoretycy i praktycy z branży armaturowo-instalacyjnej podejmą zagadnienia prawne, techniczne i ocenią perspektywy rozwoju polskiego rynku, co pozwoli zarówno przedstawicielom branży budowlanej, metalurgicznej, chemicznej, energetycznej czy maszynowej pogłębić wiedzę i uzyskać informacje cenne w prowadzeniu biznesu.

Organizatorzy pragną, by Kongres był miejscem wymiany poglądów i zderzenia się profesjonalnej wiedzy z doświadczeniem. Swoją obecność potwierdzili przedstawiciele branżowych stowarzyszeń zagranicznych, z którymi współpracuje Stowarzyszenie Polska Armatura Przemysłowa, instytucji technicznych i certyfikujących (NCBiR, UDT, TÜV NORD, Bureau Veritas, Instytutu Nafty i Gazu z Krakowa), przedstawiciele nauki z AGH Kraków i Politechniki Wrocławskiej oraz praktycy: z Instytutu Metalurgii Żelaza i Instytutu Spawalnictwa z Gliwic oraz GAZOPROJEKT S.A. z Wrocławia. Ministerstwo Gospodarki objęło Kongres honorowym Patronatem.www.spap.org.pl

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również