iF Design Award 2017: Dwie nagrody dla 3Dconnexion

3Dconnexion SpaceMouse Enterprise © 3Dconnexion

Udostępnij:

W ramach tegorocznej imprezy iF Design Award 2017 nagrodzone zostały dwa produkty firmy 3Dconnexion – dostawcy urządzeń do nawigacji w 2D i 3D. Docenione zostały urządzenia SpaceMouse Enterprise oraz CadMouse.

iF Design Award to jedna z najbardziej prestiżowych nagród na świecie, przyznawana corocznie przez najstarszy niemiecki, niezależny instytut projektowania – iF International Forum Design. Do tegorocznych nagród nominowanych zostało 5575 produktów z 59 krajów. W ramach dyscypliny Projektowanie Produktów i kategorii Akcesoria Komputerowe oba produkty firmy 3Dconnexion SpaceMouse Enterprise i CadMouse zaimponowały 58 międzynarodowym ekspertom zasiadającym w jury, którzy byli pod dużym wrażeniem wysokiej jakości i ergonomii urządzeń.Jesteśmy bardzo dumni z tego, że nie jeden a dwa nasze urządzenia otrzymały tą prestiżową nagrodę. To tylko wzmacnia naszą determinację do ciągłego inwestowania czasu i zwracania uwagi na szczegóły w procesie rozwijania i projektowania naszych produktów – mówi Antonio Pascucci, wiceprezydent ds. produktów w 3Dconnexion. – Chcemy oferować użytkownikom możliwość jak najbardziej intuicyjnej nawigacji w 3D, dlatego największy nacisk kładziemy przede wszystkim na rozpoznaniu ich potrzeb. W ten sposób właśnie stworzyliśmy modele SpaceMouse Enteprise i CadMouse, które wzajemnie się uzupełniają i używane razem tworzą idealne narzędzie, które sprawia, że codzienna praca profesjonalistów CAD jest dużo łatwiejsza.

Źródło: 3Dconnexion

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również