Wideokonferencja i wirtualne stoisko targowe igus

©

Udostępnij:

Igus zorganizował wirtualne stoisko targowe, na którym przedstawiciele firmy przybliżyli najważniejsze z ponad 100 innowacji w zakresie tworzyw sztucznych.Gdy jedna impreza po drugiej zostały odwoływane, szybko stało się dla nas jasne: powinniśmy stworzyć własną wystawę w Kolonii i podzielić się nią ze światem – wyjaśnia Frank Blase, CEO igus.

Spacer po wirtualnym stoisku

Stoisko o powierzchni około 400 metrów kwadratowych w siedzibie głównej firmy w Kolonii jest cały czas otwarte dla internautów pod adresem: www.igus.eu/virtualexhibition. Mogą oni swobodnie odbyć po nim wirtualny spacer i przyjrzeć się każdemu nowemu rozwiązaniu z zakresu tworzyw sztucznych i uzupełnień asortymentowych. Na poszczególnych stacjach goście mogą korzystać z wyświetlaczy, filmów i tekstów, aby zanurzyć się w najnowszych rozwiązaniach producenta.

Stoisko zostało zaprezentowane podczas wideokonferencji, w której wzięli udział przedstawiciele firmy. Frank Blase, CEO firmy igus, powiedział, że w pierwszych czterech miesiącach roku sprzedaż firmy spadła o 11% w porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku, ale zamówienia przychodzące utrzymują się niemal na stabilnym poziomie i są obecnie niższe o -2%. – Zainteresowanie klientów rozwiązaniami, które ulepszają technologię, a tym samym obniżają koszty, wyraźnie wzrasta. W oparciu o ponad 50 lat doświadczenia w badaniach i praktyce jesteśmy w stanie zaoferować bezpieczne rozwiązania z tworzyw sztucznych – wyjaśnił Frank Blase.


TOP w kategorii


#Wydarzenia

igus igus e-prowadnik

Wykorzystać tworzywo sztuczne

Udostępnij:

Drukuj

MMChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również