II Ogólnopolskie Forum Metrologii i Obróbki Skrawaniem

© OFTMOS

Udostępnij:

 

W dniach 22-24 czerwca br. w Hotelu Rubbens & Monet w Łysomicach (k. Torunia) odbyło się II Ogólnopolskie Forum Technik Metrologicznych i Obróbki Skrawaniem (OFTMOS).

Organizowane cyklicznie wydarzenie jest adresowane do osób związanych z branżą produkcyjną. Program tegorocznej edycji obfitował w dyskusje panelowe z udziałem specjalistów branżowych, wykłady z dziedziny metrologii i obróbki skrawaniem prowadzone przez firmy FATPOL, OBERON 3D, SAUTER, BIBUS MENOS, MAHR, ATM Oil i LENSO, a także prelekcje przedstawicieli uczelni wyższych: Uniwersytetu Techniczno-Przyrodniczego z Bydgoszczy i Politechniki Opolskiej. Uzupełnieniem Forum były także warsztaty i spotkania networkingowe.MM Magazyn Przemysłowy był patronem medialnym tego wydarzenia.Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również