Ingersoll Rand ku realizacji globalnego zobowiązania klimatycznego

ecowise © Ingersoll Rand

Udostępnij:

Ingersoll Rand wprowadza nowe produkty chłodnicze EcoWise™. Szczególną uwagę zwraca na ekologię. Dzięki czynnikom chłodniczym nowej generacji produkty charakteryzują się teraz obniżonym wpływem na środowisko – mają niski potencjał tworzenia efektu cieplarnianego. 

Ingersoll Rand to światowy lider w zakresie tworzenia zrównoważonych i wydajnych środowisk. Kontynuuje swoją politykę w drodze do realizacji zobowiązania klimatycznego; planu zakładającego znaczne zmniejszenie wpływu środowiskowego do 2030 r. Nowe produkty mają jednocześnie zapewnić efektywność energetyczną oraz utrzymać i podnieść bezpieczeństwo.EcoWise™ to zestaw produktów chłodniczych do zastosowań w klimatyzacji i przemyśle. Są one kompatybilne i mogą być wykorzystywane z czynnikami chłodniczymi nowej generacji o niskim GWP. Zmniejszają wpływ na środowisko poprzez redukcję emisji gazów cieplarnianych (GHG).

Spółka w najbliższym czasie będzie wprowadzać na rynek również produkty do ogrzewania, wentylacji oraz klimatyzacji dla branży handlowej, mieszkaniowej i transportowej. W tym produkty chłodnicze do transportu, które spełniają kryteria klasy EcoWise". Pierwsze już otrzymały to odznaczenie, są to:

Agregat chłodniczy Trane Sintesis™. Chłodzony powietrzem, energooszczędny i cichy, umożliwiający klientom pracę z czynnikiem chłodniczym nowej generacji – DuPont™ Opteon® XP10 (R-513A) lub R-134a.Trane Series E™ CenTraVac. To agregat chłodniczy o dużej mocy, który wykorzystuje tę samą niskociśnieniową konstrukcję, na której bazowały agregaty chłodnicze CenTraVac. Czynnik chłodniczy nowej generacji Honeywell Solstice.

Produkty chłodnicze Thermo King do samochodów ciężarowych i dostawczych  Nowe urządzenia produkcyjne i zestawy modernizacyjne będą dostępne w Unii Europejskiej już w tym roku.

Udostępnij:

DrukujMM
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również