Innowacja ABB Ability wygrywa w kategorii Concept of the Year

Preview
ABB
Reklama
Reklama

ABB Ability Electrical Distribution Control System zwyciężył w kategorii Concept of the Year. Członkowie jury byli pod wrażeniem możliwości tego innowacyjnego rozwiązania, które może przynieść użytkownikowi do 30% oszczędności w kosztach operacyjnych.

Ta nagroda pokazuje, jak istotną kwestią jeśli chodzi o inwestycje komercyjne staje się efektywność energetyczna oraz potrzeba inteligentnych, prostych rozwiązań – powiedziała Magdalena Malewska, dyrektor sprzedaży i marketingu w Biznesie Elektryfikacji ABB w Polsce. – ABB Ability EDCS pozwala deweloperom i zarządcom budynków promować wśród swoich partnerów i klientów własne działania w zakresie zrównoważonego budownictwa oraz przedstawiać oszczędności wynikające z efektywności energetycznej.

Reklama

ABB Ability EDCS został opracowany z myślą o użytkownikach końcowych, kierownikach obiektów, konsultantach i instalatorach. Łączy w sobie funkcje monitorowania, optymalizacji, predykcji i sterowania systemem elektrycznym dla budynków komercyjnych i obiektów przemysłowych. System opiera się na nowoczesnej technologii chmury obliczeniowej, która zbiera, przetwarza i przechowuje dane.

ABB opracowała architekturę chmury ABB Ability wspólnie z firmą Microsoft, aby mieć gwarancję możliwie najlepszej wydajności, niezawodności i bezpieczeństwa. W ramach rozwiązania klienci wykorzystują interfejs aplikacji webowej w swoim smartfonie, tablecie lub na komputerze stacjonarnym, aby monitorować system elektryczny, alokować koszty, w sposób optymalny wykorzystywać zasoby i oceniać konieczność przeprowadzenia konserwacji – aby realizować prostą strategię zarządzania energią, która przynosi realne oszczędności.

Powiązane firmy

Reklama

EDCS wspiera monitorowanie wielu obszarów, umożliwia porównywanie parametrów na różnych obiektach, a także pozwala przypisać różny poziom dostępności do danych poszczególnym użytkownikom systemu.

Commercial Development & Investment Journal jest źródłem informacji na temat nowych inicjatyw na rynku nieruchomości. CIJ Awards Poland 2019 honoruje udane projekty oraz innowacyjne koncepty i rozwiązania w branży. Jeśli chodzi o polski rynek, wyróżniony system EDCS znajduje zastosowanie nie tylko w segmencie budownictwa, ale także w przemyśle, gdzie tylko w tym roku ABB dostarczyła i uruchomiła pięć takich instalacji.

Źródło: ABB

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama