Innowacje wokół nas

Preview
Reklama
Reklama
9. edycja Targów Techniki Przemysłowej Nauki i Innowacji TECHNICON-INNOWACJE 2013 za nami. Impreza po raz drugi odbyła się w nowoczesnych przestrzeniach wystawienniczych Międzynarodowych Targów Gdańskich - Centrum AmberExpo wraz z organizowanymi przez Stowarzyszenie „Pomorskie w Unii Europejskiej" POMORSKIMI DNIAMI ENERGII.

· Nagrodę Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za Innowacyjne i Naukowe Działania - Politechnice Gdańskiej za ogromny wkład w rozwój nauki i innowacyjne działania w Polsce i zagranicą oraz wieloletnie zaangażowanie i wsparcie przy realizacji targów Technicon-Innowacje,
· Puchar Prezydenta Miasta Gdańska - Hucie Trzyniec (Trinecke Zelezarny a.s.) za całokształt ekspozycji,
· Nagrodę Marszałka Województwa Pomorskiego - Katedrze Telekomunikacji Multimedialnej i Mikroelektroniki Politechniki Poznańskiej za automatyczną detekcję zachowań osób dla systemów nadzoru wizyjnego,
· Puchar Rektora Politechniki Gdańskiej - Instytutowi Chemii Fizycznej Polskiej Akademii Nauk za wagę kwarcową do zastosowań w układach mikrofluidycznych.

Reklama

Najlepsze produkty prezentowane na Targach corocznie oceniane są w konkursie o Medal Mercurius Gedanensis, który w tym roku profesjonalna komisja konkursowa postanowiła przyznać firmie Smarttech za linię skanerów 3D SCAN3D UNIVERSE.

Targi TECHNICON-INNOWACJE organizowane są przy finansowym wsparciu dla sfery nauki Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Imprezę ponadto wspiera Ministerstwo Gospodarki, Marszałek Województwa Pomorskiego, Prezydent Miasta Gdańska, Urząd Patentowy Rzeczypospolitej Polskiej oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, a także wiele znaczących instytucji, stowarzyszeń i uczelni.

Reklama

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji imprezy, która odbędzie się w dniach 23-24.10.2014 r.

Więcej informacji:  www.technicontargi.amberexpo.pl oraz w relacji filmowej

Reklama

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama