Innowacyjne nowości firmy Wemax na targach ITM 2019

Wemax, oprawka narzędziowa drill-n-tap © Wemax

Udostępnij:

Polski producent narzędzi i oprzyrządowania do obróbki metali Wemax podczas targów ITM Polska 2019 zaprezentował cztery nowości ze swojej. Wśród nich m.in. znalazła się m.in. oprawka narzędziowa Drill-n-Tap.Oprawka do znakowania ScribeWriter przeznaczona jest do znakowania na maszynach CNC. Do znakowania różnych materiałów o twardości do 62 HRC i różnicy powierzchni do 5 mm (np. powierzchni nierównych, zaokrąglonych); szybkie  znakowanie bez obrotów wrzeciona; proste programowanie bezpośrednio z interfejsu maszyny lub za pomocą standardowego oprogramowania do grawerowania.


TOP w kategorii
Drill-n-Tap daje wyjątkową możliwość nawiercania, wiercenia oraz gwintowania przy użyciu tylko jednej oprawki narzędziowej z szybkowymiennymi adapterami do tulejek ER20, wyposażonej w sprzęgło przeciążeniowe, automatyczny ruch zwrotny i kompensację osiową.

Cechowarka do punktowego znakowania TapWriter jest narzędziem znakującym mikropunktowo, przeznaczonym do
znakowania na obrabiarkach CNC – frezarkach, tokarkach, centrach obróbczych. Pozwala na znakowanie detalu podczas jego obróbki bez potrzeby wykonywania dodatkowych operacji. Przy pomocy TapWritera można wykonywać kody, daty, logotypy, a nawet wzory dekoracyjne.

Oprawka do znakowania MarkingHead - Głowica znakująca CNC do stosowania znaczników standardowych lub specjalnych. Eliminuje potrzebę dodatkowych operacji znakujących, pozwalając na znakowanie detali podczas obróbki na maszynie. Łatwa do zainstalowania na centrach obróbczych, frezarkach i tokarkach CNC, a nawet na ręcznie sterowanych maszynach konwencjonalnych.
 

Źródło: MTP

Udostępnij:

Drukuj

MMChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również