Innowacyjne rozwiązania do obróbki blachy

©

Udostępnij:

Dwa dni trwać będzie seminarium "Nowe technologie w obróbce blachy". Wydarzenie odbędzie się w dwóch lokalizacjach: 19 listopada w Rzeszowie oraz 20 listopada we Wrocławiu. 

W programie seminarium przewidziano prezentacje partnerów firmy Ventor oraz blok praktyczny Q&A, gdzie będzie można porozmawiać w formie warsztatu na tematy Państwa interesujące bezpośrednio z ekspertami firmy Ventor i jej partnerów tj.:

  • Dimeco

Trendy w produkcji z kręgu blachy - linie produkcyjne z modułami do wykrawania, walcowania, cięcia i profilowania; Linie podające, szybka wymiana narzędzi, logistyka okołoprodukcyjna kręgów blachy i narzędzi.

  • Weil technologyInteligentne rozwiązania produkcyjne do cięcia laserowego i spawania laserowego - elastyczne koncepcje automatyzacji produkcji z blachy. Elastyczne i automatyczne formowanie, cięcie laserowe, spawanie laserowe, montaż, kontrola, układanie w stosy ...

  • Copren Engineering

Implementacja systemów automatyzacji produkcji na prasach ze szczególnym uwzględnieniem załadunku blach, przenoszenia i rozładunku części obrabianych za pomocą pras hydraulicznych, mechanicznych, linii i pras transferowych.Eksperci firmy Ventor oraz partnerów wydarzenia będą dostępni dla Państwa, aby zapewnić wykwalifikowane wsparcie dla wszystkich potrzeb konsultacyjnych podczas trwania spotkania.W związku połączenia części seminaryjnej z warsztatową spotkania planowane są w godzinach od 9:00 do 16:00 (z przerwą na lunch). 

Zgłoszenia na spotkanie realizowane sąpoprzez formularz rejestracyjny.

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również