Innowacyjne rozwiązania na targach Mach-Tool 2019

Preview
DMG MORI
Reklama
Reklama

Firma DMG Mori zaprasza na targi Mach-Tool 2019 w dniach od 4 do 7 czerwca br.. Na swoim stoisku (hala 3, stoisko 2) przedstawiciele te firmy zaprezentują najnowsze trendy i innowacyjne rozwiązania w perspektywicznych dziedzinach.

Do najważniejszych zagadnień, które pojawią się w Poznaniu na stoisku DMG Mori, możemy zaliczyć zintegrowaną digitalizację, automatyzację czy temat obróbki przemysłowej. Uczestnicy będą mieli również okazję posłuchać o procesie 5-osiowego frezowania, w którym firma jest jednym z liderów na rynku już od 35 lat.

Reklama

Oprócz prezentacji zaawansowanych technicznie maszyn będzie możliwość dowiedzenia się więcej o zindywidualizowanych rozwiązaniach technologicznych „pod klucz” wdrożonych w polskich zakładach, a także o korzyściach, płynących z wykorzystywania wysoko wydajnych produktów i rozwiązań w zakresie oprogramowania. 

Powiązane firmy

Reklama

Źródło: DMG Mori

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama