Inteligentna obróbka z M20 Millturn

obrabiarka CNC © WFL

Udostępnij:

Wraz z nowym centrum obróbczym M20 Millturn firma WFL wkracza na terytorium inteligentnej obróbki kompletnej. Zastosowanie nowoczesnej technologii sprawia, że nowa maszyna jest niezwykle dynamiczna i wydajna.

Całkowicie przeprojektowana maszyna jest najmłodszym przedstawicielem rodziny obrabiarek Millturn firmy WFL. M20 przeznaczona jest do obróbki przedmiotów o średnicy do 500 mm i jest wyposażona w mocne wrzeciono tokarskie o mocy 44 kW i jednostkę frezującą o mocy 20 kW przy 20 000 obr/min. Zintegrowany magazynek ma miejsca na 80 narzędzi, a głowica rewolwerowa jednorazowo może być uzbrojona w 12-24 narzędzia.Na tle konkurencji M20 Millturn wyróżnia się prostymi liniami, innowacyjnym designem i wysokim poziomem ergonomii. Drzwi i okna wykonane ze szkła mają zintegrowany wyświetlacz prezentujący najważniejsze parametry podczas pracy obrabiarki.Źródło: WFL

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również