Inteligentne czujniki przepływu

Udostępnij:

Inteligentne czujniki przepływu firmy Emerson pozwalają na skuteczne wykrywanie usterek i redukcję kosztów operacyjnych.

Nieszczelności w systemach pneumatycznych powodują liczne awarie oraz przyczyniają się do zwiększania kosztów operacyjnych. Czujniki przepływu AVENTICS™ serii AF2 firmy Emerson stale monitorują zużycie powietrza, wysyłając sygnał w przypadku przekroczenia wstępnie ustawionych poziomów. Czujniki serii AF2 wyposażone są w zintegrowane interfejsy cyfrowej komunikacji, takie jak IO-Link, Ethernet oraz wyjścia analogowe, co pozwala klientom na optymalne wykorzystanie tych urządzeń do komunikacji z istniejącymi sterownikami.

Urządzenia te są jednymi z wielu komponentów Przemysłowego Internetu Rzeczy (IIoT) oferowanych przez firmę Emerson i przeznaczone są do instalacji sieciowych w wielu zakładach przemysłowych.

Artykuł sponsorowany (Emerson)


Udostępnij:

Drukuj


MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.