Interfejs dotykowy nowej generacji

©

Udostępnij:

 

Eaton wprowadza dotykowy interfejs nowej generacji. Najnowsze urządzenia HMI/PLC wyposażone są w pojemnościowe ekrany wysokiej rozdzielczości z obsługą wielopunktowego dotyku i obsługą gestów.

Eaton zaprezentuje na zbliżąjących się Targach w Hanowerze nową serię wydajnych urządzeń HMI/PLC, które mogą zwiększać opłacalność nowoczesnej produkcji poprzez zastosowanie kolejnej generacji rozwiązań produkcyjnych. Goście stoiska C63/69 w Hali 11 będą mieli okazję zobaczyć najnowsze propozycje z serii XV300 wyposażone w pojemnościowe ekrany wysokiej rozdzielczości i rozwiązania w zakresie Embedded Processing Technology.Dzięki dużym ekranom, solidnej konstrukcji i intuicyjnej obsłudze urządzenia z serii XV300 oferują konstruktorom maszyn i systemów nowe opcje tworzenia prostszych, bardziej kompaktowych i tańszych rozwiązań.

Kontrola gestów gwarantowana przez technologię multi-touch, wykorzystywana w serii XV300, w połączeniu z wysoką dokładnością ekranu dotykowego ułatwia intuicyjną obsługę i szybsze poznawanie nowych funkcji, a to sprzyja bardziej efektywnej interakcji maszyny i człowieka.

Zestawy Eaton HMI/PLC z serii XV300 oferowane są obecnie z ekranami o przekątnej 7 i 10,1 cali. Płaskie bezodblaskowe szkło ochronne montowane na ekranach ma specjalny, łatwy w utrzymaniu design, który umożliwia porządne czyszczenie nawet z wykorzystaniem silnych detergentów. Dzięki temu urządzenia doskonale nadają się do wykorzystania praktycznie w każdym sektorze przemysłu, nie wykluczając branży spożywczej.Urządzenia XV300 można wykorzystywać jako panele operacyjne HMI oraz zestawy HMI/PLC ze zintegrowaną funkcją PLC. Jako uzupełnienie oferty Eaton proponuje nowe oprogramowanie projektowe i wizualizacyjne Galileo 10. Wspomaga ono funkcjonalność produktów z gamy XV300. Dzięki szerokiemu zakresowi zintegrowanych protokołów komunikacyjnych oprogramowanie to jest kompatybilne z większością dostępnych obecnie sterowników.

www.eaton.eu

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również