IV Salon Kooperacji Przemysłowej

Reklama
Reklama

Salon Kooperacji Przemysłowej to wiodące na polskim rynku targi poświęcone kooperacji przemysłowej oraz podwykonawstwu. Wydarzenie to – podobnie jak w latach ubiegłych – będzie towarzyszyło 19. Targom Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL.

Organizowane w Krakowie po raz czwarty, z roku na rok powiększają swoją powierzchnię oraz liczbę wystawców. Polscy przedsiębiorcy od lat skutecznie kooperują z firmami z całego świata, oferując swoje usługi czołowym producentom. Naszymi atutami są wykwalifikowana kadra oraz wysoka jakość gotowych produktów przy zachowaniu konkurencyjnej oferty. Te atuty oraz myślenie perspektywiczne sprawiają, iż firmy dysponujące wolnymi mocami przerobowymi chętnie prezentują swoje możliwości podczas targów i stale poszukują nowych kontrahentów wśród zagranicznych gości wydarzenia. Ideą Salonu Kooperacji jest skupienie w jednym czasie i miejscu firm świadczących usługi w zakresie obróbki metalu, przeróbki plastycznej, przetwórstwa drewna, tworzyw sztucznych, projektowania, badań, kontroli jakości. Adresowany jest głownie do przedsiębiorstw, które pragną wykorzystać wolne moce produkcyjne oraz nawiązać korzystne kontakty biznesowe.

Reklama

Pomimo trudnej sytuacji gospodarczej w Europie krakowski Salon Kooperacji Przemysłowej notuje znaczący wzrost liczby uczestników. Cieszy się on zaufaniem zarówno nowych, jak i stałych wystawców. Od pierwszej edycji liczba uczestniczących firm i powierzchni targowej wzrosła trzykrotnie! W 3. edycji Salonu Kooperacji Przemysłowej uczestniczyło prawie 100 firm. Salon odwiedziło 6500 zwiedzających – specjalistów z branży obróbki metali, produkcji metali nieżelaznych, metalurgii, inżynierii precyzyjnej, elektrotechniki, produkcji samochodowej, lotniczej, kolejowej, urządzeń elektrycznych, systemów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych i innych.

Specjalnie dla wystawców Salonu Kooperacji Przemysłowej, wspólnie z Konsulatem Generalnym Niemiec, Polsko-Niemiecką Izbą Przemysłowo-Handlową oraz Inkubatorem Technologicznym ze Stalowej Woli, zorganizowaliśmy Polsko-Niemieckie Spotkanie Kooperacyjne. Odbędzie się ono w Konsulacie Generalnym Niemiec pierwszego dnia targów (wtorek, 14 października 2014 r.) i umożliwi nawiązanie unikalnych kontaktów biznesowych z niemieckimi inwestorami poszukującymi partnerów w Polsce. Podczas spotkania przedstawione zostaną m.in. możliwości kooperacyjno-inwestycyjne Podkarpacia – drugiego po Śląsku najbardziej uprzemysłowionego regionu w Polsce.

Reklama

- Z satysfakcją korzystamy z zaproszenia do udziału w krakowskim Salonie Kooperacji Przemysłowej. Nasza spółka poza działalnością inkubacyjną świadczy bowiem usługi kooperacyjne z wykorzystaniem nowoczesnych centrów obróbczych. Mając świadomość znaczenia gospodarczego, jakie dla naszych firm ma rynek niemiecki podjęliśmy, wspólnie z Konsulatem Generalnym Niemiec w Krakowie oraz Polsko-Niemiecką Izbą Przemysłowo-Handlową, inicjatywę organizowania cyklicznych forów inwestycyjno-kooperacyjnych, które od trzech lat towarzyszą krakowskim targom. Także w tym roku zapraszamy do udziału w spotkaniu wszystkich zainteresowanych - mówi Piotr Hasny, przedstawiciel Inkubatora Technologicznego w Stalowej Woli, jednego z organizatorów spotkania.

Reklama

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama