Jak zagospodarować odpady?

© Poleko

Udostępnij:

Na to pytanie będzie można odpowiedź na targach Poleko i Komtechnika, które odbędą się w dniach 7-10 października w Poznaniu. Podczas 4 dni zostaną zaprezentowane nowe technologie odzysku i przetwarzania odpadów, w tym sprzęt komunalny. Nie zabraknie także debat z ekspertami, wymiany doświadczeń i poszukiwania nowych rozwiązań podczas warsztatów, m.in. Forum Recyklingu.

To będzie jubileuszowa, 25. edycja POLEKO. W ramach Salonu Recyklingu, który dedykowany jest branży gospodarowania odpadami, prezentowana jest oferta producentów i dystrybutorów maszyn, urządzeń oraz oprogramowania dla branży gospodarki odpadami (m.in. papier, karton, plastik, guma, szkło, drewno, metale żelazne i nieżelazne, materiały budowlane z rozbiórki, złom samochodowy).
W tym roku na Poleko na ekspozycji zobaczyć będzie można rozwiązania oferowane między innymi przez: Agrex Eco, Arcon Serwis, Aventek, Bax Baumaschinen, Equipo, Haas Recycling, Hammel, Horstmann, HSM Polska, Lindner Recyclingtech, MT Recykling, Paal, Pellenc, Sutco Polska, Tomra Orwak, Tomra Storting, Untha, Vecoplan. Na targach obecne też będą wszystkie znaczące firmy oferujące pojemniki na odpady: 4M (Weber), Contenur, ESE, Meva-Pol, Sulo, swoją obecność planuje również SSI Schaefer.
Warto dodać, że Salon Recyklingu to jedna z największych przestrzeni specjalnych na Poleko. W ubiegłym roku wzięło w nim udział ponad 200 firm z branży gospodarki odpadami i recyklingu (prawie 5 000 m2 ekspozycji targowej).Salon uzupełnia Forum Recyklingu - specjalny cykl trzydniowych warsztatów, poruszający tematykę powtórnego wykorzystania materiałów oraz zmniejszenia produkcji odpadów.

Ekspozycję targów Poleko dopełnia oferta targów Komtechnika - tu również będzie można zapoznać się z rozwiązaniami z zakresu zagospodarowania odpadów. Na stoiskach wystawców, takich m.in. jak Schmidt, Mercedes czy Ekocel, przedstawiona zostanie oferta najnowszego sprzętu komunalnego do zagospodarowania oraz unieszkodliwiania odpadów.

Więcej informacji na www.poleko.mtp.pl i www.komtechnika.pl

Udostępnij:

Drukuj
MM
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również