Jak zawsze w centrum wydarzeń

targi STOM 2018 © MM Magazyn Przemysłowy

Udostępnij:

Drugi rok z rzędu podczas targów STOM w Kielcach redakcja MM Magazynu Przemysłowego we współpracy z organizatorem targów przygotowała MM NEWSROOM, czyli miejsce, w którym przez trzy dni trwania targów zlokalizowane będzie centrum bieżących informacji o wydarzeniach targowych, miejsce pracy redakcji, wywiadów i spotkań z przedstawicielami wystawców. MM NEWSROOM zlokalizowany będzie w hali E na stoisku 02.

W MM NEWSROOM powstawać będzie codzienna porcja materiałów publikowanych następnie na stronie internetowej MM Magazynu Przemysłowego. Na zakończenie każdego dnia roześlemy newsletter do zarejestrowanych użytkowników, zawierający najciekawsze wywiady, relacje, artykuły i galerie zdjęć. Będzie on podsumowaniem tego, co dzieje się na targach STOM.Nasi redaktorzy odwiedzą wszystkie salony tematyczne w poszukiwaniu nowinek technicznych, odkryć naukowych, najnowszych technik produkcyjnych, nowoczesnych materiałów i technologii, maszyn i urządzeń. Na stoiskach targowych przeprowadzimy rozmowy z przedstawicielami branż przemysłowych i przygotujemy szereg relacji. Będziemy uczestniczyć w najważniejszych wydarzeniach targowych, pokazach, seminariach i warsztatach.

Wszystkie materiały na bieżąco dostępne będą na naszej stronie internetowej www.magazynprzemyslowy.pl. Tam też znajduje się formularz do subskrypcji targowego newslettera.

 

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również