Jarocińska Fabryka Obrabiarek na targach EUROTOOL 2017

© Raven Media

Udostępnij:

Jarocińska Fabryka Obrabiarek JAFO od wielu lat regularnie bierze udział w targach obrabiarkowych nie tylko w kraju, ale również za granicą. Jednym z ważniejszych wydarzeń w kalendarzu są krakowskie targi EUROTOOL. W tym roku firma prezentuje na nich tokarkę i frezarki.

Jarocińska Fabryka Obrabiarek JAFO działa w branży obrabiarkowej już blisko 50 lat. Produkuje ona frezarki konwencjonalne i CNC oraz szeroki asortyment ich wyposażenia. W ostatnim czasie JAFO wypuściło na rynek dwa nowe produkty – frezarkę narzędziową FN40V oraz frezarkę sterowaną numerycznie FVF45N. Zastosowano w nich skośne łoże wraz ze skrętną głowicą, co daje możliwość dodatkowego zwiększenia obszaru roboczego oraz pozwala frezować zarówno w płaszczyźnie poziomej, jak i pionowej. Obrabiarki te są przeznaczone dla narzędziowni, małych warsztatów oraz pracowni szkolnych.Jak zaznacza Błażej Sieciński, kierownik działu handlu i marketingu w JAFO, reprezentowana przez niego firma od wielu lat regularnie bierze udział w targach obrabiarkowych nie tylko w kraju, ale także za granicą, w tym m.in. Targach Poznańskich, STOM w Kielcach oraz EUROTOOL w Krakowie.

– W tym roku na EUROTOOL-u prezentujemy trzy maszyny. Jedną z nich jest tokarka CU500MRD o długości łoża 1500 mm. Na naszym stoisku odwiedzający znajdą również frezarkę pionową FYF32JU2, jak i frezarkę już po remoncie, która cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród naszych klientów oraz odwiedzających stoisko ze względu właśnie na jakość wykonania tego remontu – mówi Błażej Sieciński, kierownik działu handlu i marketingu w Jarocińskiej Fabryce Obrabiarek.


TOP w kategorii
Jak podkreśla, produkcja i sprzedaż obrabiarek nie jest jedyną formą działalnością firmy. Dzięki specjalistycznemu parkowi maszynowemu JAFO mogło włączyć się w segment usług przemysłowych. Firma ma duże możliwości w zakresie obróbki mechanicznej, produkcji kół zębatych, spawania, malowania czy też montażu finalnego maszyn i urządzeń. Dzięki temu ma możliwość przeprowadzania remontów kapitalnych obrabiarek do metalu, i to zarówno własnych jak i innych producentów. Maszyny te dostosowywane są do tzw. wymogów minimalnych.

Udostępnij:

Drukuj

MMChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również