Jedna platforma, wiele możliwości

Preview
Bosch
Reklama
Reklama

Firma Bosch Rexroth rusza z nowym projektem.

Bosch Rexroth eShop to platforma sprzedażowa, która oferuje szeroki wachlarz rozwiązań związanych z wszystkimi produktami marki Rexroth. W sklepie internetowym można zamówić zarówno standardowe produkty katalogowe, jak również produkty konfigurowalne, które można sprofilować, korzystając z szeregu dostępnych konfiguratorów. Katalogi i konfiguratory produktów Rexroth zawierają dokumentację techniczną produktów oraz rysunki CAD 2D i 3D.

Reklama

Dobór produktów ułatwiają liczne narzędzia inżynierskie, jak np. Linear Motion Designer służący do łatwego dobierania systemów prowadnic i mechanizmów śrubowo-tocznych czy Interactive Fluid Office (IFO) – narzędzie zintegrowane z AutoCAD wspomagające projektantów i zawierające bazę komponentów wraz z rysunkami.

Reklama

Katalogi produktów zostały zintegrowane z koszykiem eShop, umożliwiając wysyłanie zapytania ofertowego i/lub zamawianie towaru on-line w zależności od uprawnień nadanych użytkownikom.

Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama