Jedyny oficjalny dystrybutor maszyn MORI w Polsce

Preview
Reklama
Reklama

DMG MORI sfinalizowała na rynku polskim proces konsolidacji dwóch specjalistycznych firm z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem na rynku maszyn CNC: niemieckiej firmy DMG i japońskiej firmy Mori Seiki. Od 1 grudnia br. firma DMG Mori jest jedynym oficjalnym dystrybutorem maszyn MORI w Polsce.

Oznacza to, iż cała gama produktów oraz serwis DMG MORI będą od teraz dostępne u jed­nego dostawcy.

Reklama

DMG MORI Polska jest jedną z ponad 100 firm grupy DMG MO­RI działających na całym świecie, odpowiedzialną za doradztwo, sprzedaż, szkolenia i serwis. Na polskim rynku spółka działa od 14 lat. Magazyn centralny oraz sieć logistyczna pozwalają firmie na szybką reak­cję oraz dostępność części zamiennych na poziomie 95%. Dogodna lokalizacja ser­wisów zapewnia obsługę posprzedażową na wysokim poziomie.

Scentralizowanie sprzedaży i serwisu w jednym miejscu, w siedzibie spółki w Pleszewie, ma zagwarantować klientom w pełni profesjonalną obsługę i fachowe doradztwo na światowym poziomie DMG MORI. Od teraz użytkow­nicy i potencjalni klienci produktów MORI będą mogli czerpać korzyści z połączonej sieci sprze­daży i serwisu, dostępnej 24/7 infolinii oraz szyb­kiej dostępności części zamiennych.

Powiązane firmy

Reklama
Reklama

O Autorze

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama