Jesienne spotkanie branży metalowej na targach w Kielcach

© Targi Kielce

Udostępnij:

Targi METAL, ALUMINIUM & NONFERMET, CONTROL - TECH są największym branżowym wydarzeniem w Polsce i jednym z większych w Europie. Wystawa jest znaczącą pozycją w wystawienniczym kalendarzu Targów Kielce. To nie tylko idealna okazja do zapoznania się z najnowszymi modelami maszyn, urządzeń dla przemysłu odlewniczego i metali niezależnych, ale również do zaznajomienia się z pełną ofertą firm w jednym miejscu. 

Dzięki ugruntowanej pozycji, impreza przyciąga do Kielc imponującą liczbę zarówno wystawców, jak i zwiedzających. W ubiegłorocznej edycji targów, uczestniczyło blisko 300 wystawców, między innymi z Włoch, Francji, USA, Chin i  Rosji. Imprezę odwiedziło ponad 2000 osób. XIX Międzynarodowe Targi Technologii dla Odlewnictwa METAL, a także XII Międzynarodowe Targi Aluminium i Technologii, Materiałów i Produktów Metali Nieżelaznych ALUMINIUM & NONFERMET oraz XVIII Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej oraz Badań Nieniszczących CONTROL-TECH odbędą się od 25 do 27 września 2013 r. Nowością tegorocznej edycji będą odbywające się w tym samym terminie po raz pierwszy Targi Recyklingu Metali Nieżelaznych RECYKLING. Tematyka targów obejmuje recykling wszystkich metali nieżelaznych, szczególnie miedzi, cynku, ołowiu, metali lekkich, metali szlachetnych, krytycznych i innych zawartych w złomach, surowcach wtórnych, odpadowych, półproduktach, ściekach i innych. Targi skierowane są do firm związanych z recyklingiem metali nieżelaznych. Swoją ofertę zaprezentują firmy przetwarzające złom, dostarczające specjalistyczne maszyny do recyklingu, urządzenia, środki transportu, środki zabezpieczenia ekologicznego, aparaturę kontrolno-pomiarową oraz usługi.Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również