Jeszcze dwa miesiące do tegorocznej edycji AutoEvent

AutoEvent © PIM

Udostępnij:

AutoEvent to spotkanie, które na stałe zostało wpisane do kalendarza wielu prezesów. I kolejny raz daje możliwość przeprowadzenia owocnych rozmów oraz nawiązania konstruktywnego dialogu pomiędzy sektorem OEM, dostawcami produktów i usług a organami administracji państwowej. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 20-22 czerwca 2017 do Hotelu Ossa Congress & SPA****

Pomimo że do konferencji pozostało jeszcze ponad 70 dni, zgłoszonych jest już około 100 osób. Przypominamy również, że do 20 kwietnia br. obowiązuje pierwsza stawka cenowa.

W związku ze zmieniającym się otoczeniem społecznym, gospodarczym i prawnym w Polsce, także i AutoEvent się zmienia a program spotkania zostaje dopasowany do  oczekiwań jego uczestników.


Podczas XII zeszłorocznej edycji konferencji wzięło udział ponad 300 osób i przeprowadzono 300 rozmów kooperacyjnych B2B.

Do udziału w konferencji w tym roku zaproszeni zostali przedstawicieli czołowych fabryk w Polsce, zarówno koncernów polskich, jak i zagranicznych, m.in.: Boryszew, PZL Sędziszów, URSUS, Wielton, Volkswagen Poznań, General Motors Manufacturing Poland, FCA Poland, Polaris Poland, Toyota Motor Manufacuring Poland, Nexteer Automotive Poland, Pilkington Automotive Poland, Balluff, Philips, itd.

Podczas tegorocznego spotkania omówione zostaną nowe kierunki rozwoju polskiej gospodarki oraz kluczowe aspekty dotyczące działalności firm z sektora automotive, m.in.:

  • perspektywy rozwoju przemysłu motoryzacyjnego w Polsce,
  • scenariusz dla europejskiej branży automotive na tle zachodzących światowych przemian,
  • zagadnienia związane z przemysłem 4.0,
  • sposoby wzmocnienia polskiego kapitału w motoryzacji,
  • jak wzmocnić swoją pozycję w procesach zakupowych,
  • jak zapewnić pracowników w fabryce.

TOP w kategorii


#Wydarzenia

konferencja AutoEventW trakcie spotkania, jak co roku, zostanie zorganizowana wystawa branżowa prezentująca najnowocześniejsze rozwiązania dedykowane całemu sektorowi automotive oraz cieszące się dużą popularnością spotkania kooperacyjne (B2B). W programie konferencji przewidziane są dodatkowo nowe wystąpienia oraz seminaria eksperckie.

Konferencje uświetnią dwa wieczory tematyczne, podczas których wręczone zostaną nagrody w kategoriach: Menedżer Roku, Inwestycja Roku oraz nagroda specjalna DEKRA Award.

Więcej informacji: www.autoevent.pl

Źródło: PIM

Udostępnij:

Drukuj

MMChcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również