Jubileuszowa edycja EUROTOOL® 2015 coraz bliżej!

©

Udostępnij:

Już w najbliższy wtorek rozpoczynają się Targi EUROTOOL®. Międzynarodowa obsada, potwierdzony udział czołowych firm z Polski i zagranicy, długa lista branżowych nowości, zainteresowanie tysięcy profesjonalistów oraz huczny jubileusz 20-lecia istnienia. Wydarzenie odbędzie się 13-15 października na terenie Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków.

Ofertę zaprezentuje 500 producentów i dystrybutorów z 31 krajów, z liczną reprezentacją włoskich producentów maszyn do obróbki blach [MA.TE, ELMEA, TTM LASER, EUROMAC, BENELLI]. Będziemy świadkami polskich premier - po raz pierwszy właśnie w Krakowie zobaczymy: jedną z największych oferowanych przez firmę Haas tokarek - ST 40L [ ABPLANALP CONSULTING]; płytki tokarskie w technologii DURATOMIC [SECO TOOLS]; przecinarkę plazmowo-tlenową Szafir-Concept [ECKERT AS] czy pomiarowy projektor cyfrowy O-SELECT [CARL ZEISS].Co jest wyznacznikiem innowacyjności? Jakie są perspektywy automatyzacji w poszczególnych branżach przemysłowych? Na te oraz wiele innych pytań znajdziemy odpowiedzi uczestnicząc w MM Speakers Corner organizowanego podczas drugiego dnia Targów. To premiera tego typu spotkań w Polsce! Poprowadzi je dziennikarz TVP Radosław Brzózka.

Najlepsi wystawcy powalczą o statuetkę Złotego Smoka. Ważną częścią wystawy jest Salon Kooperacji Przemysłowej - spotkanie usługodawców poszukujących partnerów zainteresowanych obróbką metali, przetwórstwem tworzyw sztucznych, obróbką drewna, modernizacją maszyn itp. Wydarzeniu towarzyszyć będzie Polsko-Niemieckie Forum Kooperacyjno-Inwestycyjne.

Targi to także propozycje dla profesjonalistów, chcących korzystać z nowoczesnych narzędzi pracy. W ramach wydarzenia będą mogli oni uczestniczyć w Salonie Automatyki i Robotyki oraz Salonie Technologii CAx.Jubileusz 20-lecia Targów miał zostać uświetniony premierą industrialnego hejnału Krakowa w interpretacji Radzimira Dębskiego, ale Artysta wycofał się z akcji.

Udostępnij:

DrukujMM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również