Jubileuszowe zakończony sukcesem

Preview
Reklama
Reklama

Centra obróbkowe, prasy, narzędzia profesjonalne, skanery 3D - to tylko wybrane nowości, jakie można było zobaczyć podczas jubileuszowej edycji Targów TOOLEX w Expo Silesia.

Tegoroczna impreza obfitowała w prezentacje rynkowych nowości, ilość maszyn w ruchu, sporą liczbę produktów zgłoszonych do walki o medal targowy, a także - co najważniejsze - w największą liczbę wystawców, którzy zaprezentowali się na rekordowej powierzchni wystawienniczej.

Reklama

Tegoroczne Międzynarodowe Targi Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki TOOLEX wraz z towarzyszącymi im Międzynarodowymi Targami Metod i Narzędzi do Wirtualizacji Procesów WIRTOTECHNOLOGIA, które obchodziły swój jubileusz - 5 edycję - świętowały w najlepszym stylu.

2-4 października 2012 hale Expo Silesia były idealnym miejscem spotkań branżowych specjalistów, którzy w komfortowych warunkach mogli zapoznać się z nowinkami z dziedziny obróbki metali i projektowania inżynierskiego. Rekordowa powierzchnia, rekordowa liczba wystawców i największa z dotychczasowych liczba targowych debiutantów były dostępne dla zwiedzających od godz. 9.00 każdego dnia wydarzenia. Październikowe targi dzięki systematycznemu wzrostowi po każdej edycji stają się najważniejszym wydarzeniem branży obróbki metalu w Polsce.

Powiązane firmy

Reklama

Warto zwrócić uwagę na fakt, iż na stoiskach wielu z firm zobaczyć można było niezwykle liczną paletę propozycji nowości produktowych oferowanych przez firmy. Także walka o medal targowy była bardzo ciekawa, ponieważ liczba produktów zgłoszonych do konkursu przeszła najśmielsze oczekiwania organizatorów. Lista laureatów dostępna jest na stronie internetowej.

Targi TOOLEX 2012 odbywały się pod honorowym patronatem Ministerstwa Gospodarki. Wydarzenie jest rekomendowane przez Polską Akademię Nauk, Naczelną Organizację Techniczną, Instytut Zaawansowanych Technologii Wytwarzania, Politechnikę Śląską, Politechnikę Krakowską oraz Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych.

Dostępna jest już galeria zdjęć oraz relacja TV.
Organizatorzy zapraszają za rok od 1 do 3 października 2013 r.

Reklama

Tagi artykułu

Zobacz również

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama