Jubileuszowy Plastpol

© PLASTPOL

Udostępnij:

W Kielcach już 17-20 maja 2016 roku rusza jubileuszowa, 20. edycja Międzynarodowych Targów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL.

20 lat temu debiutujące targi PLASTPOL całą swą ekspozycję gromadziły w jednej hali wystawienniczej Targów Kielce. Obecnie stoiska wystawców zajmują ponad 30 tys. m2 powierzchni. W pierwszej edycji targów wzięło udział kilkadziesiąt firm, a ubiegłoroczna zgromadziła ich już ponad 800 z 31 krajów.Kieleckie targi PLASTPOL mają dobrą renomę w Europie, są rozpoznawalne także na świecie. PLASTPOL pozwala również uzyskać wiedzę na temat stanu gospodarki – sektor przetwórstwa tworzyw sztucznych ma bezpośrednie przełożenie na rozwój innych dziedzin. A w ciągu minionych 15 lat polska produkcja wzrosła aż trzykrotnie.

Na 4 dni targowe hale Targów Kielce zamienią się w małą fabrykę. Oprócz zaprezentowania możliwości maszyn, urządzeń i linii technologicznych, firmy będą mogły przedstawić różnorodne materiały do produkcji, gotowe produkty oraz technologie recyklingu. Co roku najlepszym maszynom i produktom przyznawane są Medale Targów Kielce, a od 2010 r. organizowany jest konkurs wiedzy o rynku tworzyw sztucznych Omniplast, w którym wystawcy mogą zdobywać ciekawe nagrody.

MM Magazyn Przemysłowy jest patronem wydarzenia.

Więcej informacji na temat PLASTPOL można uzyskać na stronie organizatora: www.targikielce.pl.

Udostępnij:

Drukuj
MM Magazyn Przemysłowy Online

MM Magazyn Przemysłowy jest tytułem branżowym typu business to business, w którym poruszana jest tematyka z różnych najważniejszych sektorów przemysłowych. Redakcja online MM Magazynu Przemysłowego  przygotowuje i publikuje na stronie artykuły techniczne, nowości produktowe oraz inne ciekawe informacje ze świata przemysłu i nie tylko.
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również