Już jesienią 14. edycja targów Eurotool w Krakowie

©

Udostępnij:

W dniach 21-23 października 2009 roku po raz 14. Kraków przywita Państwa na Targach Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOLEUROTOOL należy do jednej z największych specjalistycznych imprez branżowych w Polsce. Zakres tematyczny targów obejmuje: obrabiarki, narzędzia i urządzenia do obróbki materiałów, oprzyrządowanie technologiczne obrabiarek, narzędzia i urządzenia pomiarowe, aparaturę pomiarowo-kontrolna, oprogramowanie, nowoczesne technologie, wyposażenie zakładów przemysłowych, wydawnictwa fachowe, a także oferty usług w zakresie remontów i modernizacji obrabiarek, usług w zakresie obróbki materiałów, doradztwa technicznego i finansowego.

Targi EUROTOOL w Krakowie od czternastu lat propagują najnowocześniejsze wyroby i technologie  oraz sprzyjają modernizacji już istniejących. Za sprawą targów małe i średnie przedsiębiorstwa wprowadzają do swych zakładów nowe technologie wytwarzania, dzięki którym poprawia się ich konkurencyjność.

Tegorocznej 14. Edycji Targów Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL towarzyszyć będą m.in.:

- V Konferencja Naukowo - Techniczna "Jakość, Innowacyjność i Transfer Technologii w Rozwoju Przedsiębiorstw NTELTRANS 2009", (organizowana przez Politechnikę Krakowską),

- seminarium „Technologie Obróbki Cieplnej Podwyższające Trwałość Narzędzi" Politechnikę Krakowską (Instytutu Mechaniki Precyzyjnej),

- seminarium „Mikrotechnologie wytwarzania we Współczesnym Przemyśle" (Instytutu Zaawansowanych Technologii Wytwarzania).

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie www.eurotool.krakow.pl.

Udostępnij:

Drukuj
Gerd Knehr
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również