Już w czwartek polska premiera Targów KOMPOZYT-EXPO 2010 !

Preview
Reklama
Reklama

Stosowane są głównie w lotnictwie, kosmonautyce, technice jądrowej, budownictwie, motoryzacji. Są supernowoczesnymi, niezwykle wytrzymałymi i ultralekkimi konstrukcjami. Kompozyty, bo o nich mowa, to przyszłość dla współczesnych konstruktorów. Fascynujące rozwiązania konstrukcyjno-materiałowe autorstwa najlepszych inżynierów z całego świata po raz pierwszy w Polsce zostaną zaprezentowane na Targach KOMPOZYT-EXPO 2010 (Targach Kompozytów, Technologii i Maszyn do Produkcji Materiałów Kompozytowych) w Krakowie 25 i 26 listopada.

Premierowe Targi
Premierowa na skalę kraju impreza ukierunkowana na coraz szybciej rozwijający się rynek materiałów kompozytowych, maszyn i technologii do ich produkcji.
- Nie boimy się wyzwań i nowych imprez, takich jak KOMPOZYT-EXPO 2010. To targi dedykowane producentom, dostawcom maszyn i urządzeń przemysłowych, służących do przetwarzania materiałów kompozytowych. To właśnie z nich powstają m.in. samoloty. Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że pionierom jest zawsze trudniej, ale z drugiej strony mamy ambicję, by ciągle się rozwijać, by definiować przyszłość - deklaruje Grażyna Grabowska, prezes Targów w Krakowie Sp. z o.o.
Podczas dwóch targowych dni swoją ofertę zaprezentuje ponad 70 polskich i zagranicznych firm - m.in. dostawcy surowców chemicznych (żywic, utwardzaczy), wypełniaczy, środków pomocniczych przy obróbce, środków do modyfikacji właściwości, przyspieszaczy, barwników, pigmentów, nanocząsteczek, a także tworzyw termoplastycznych.
- Długo czekaliśmy na to, aby ktoś zorganizował takie targi. Przetwórstwo kompozytowe to duży rynek, który do tej pory nie miał swojej imprezy. Mam nadzieję, że Targi KOMPOZYT-EXPO 2010 zaliczą udaną premierę i będą odbywać się cyklicznie - mówi Rafał Bierzanowski z firmy C-L Sp. z o.o.

Reklama

Nowości targowe i program towarzyszący
Wśród wielu targowych nowości znajdziemy m.in. nową żywicę do laminowania ręcznego EPOLAM 2017, piankę PCV na pokłady jachtów MATRIX 7-7, silikon addycyjny E2 SPRAM SILICONE 20, system wzmacniania konstrukcji budowlanych NEOXE, kompaktowy aplikator żelkotu i żywicy MERCURY, nowoczesny autoklaw laboratoryjny do wytwarzania kompozytów.
Targi KOMPOZYT-EXPO to również bogaty program towarzyszący. W specjalnie przygotowanej strefie odbędą się szkolenia, praktyczne pokazy przygotowane przez wystawców z kraju i zagranicy, jak również wykłady przygotowane przez naukowców na bieżąco zgłębiających ten dynamicznie rozwijający się sektor.
Internetowy system organizacji spotkań
Targi w Krakowie przygotowały dla uczestników Targów KOMPOZYT EXPO internetowy system organizacji spotkań wystawców i gości targowych. Podobne systemy już działają na świecie i cieszą się dużą popularnością, natomiast w Polsce dopiero raczkuje.
Dzięki niemu wystawcy uczestniczący w imprezach organizowanych przez Targi w Krakowie, będą mogli zamieszczać na stronie internetowej Targów informacje o swoich firmach, oferowanych produktach, informować o organizowanych w czasie targów pokazach i seminariach.
- Już przed rozpoczęciem targów wystawcy będą wiedzieć kto ich odwiedzi i jakich będzie oczekiwał informacji. Goście targowi będą mogli precyzyjnie zaplanować harmonogram pobytu na targach. Mamy nadzieję, ze dostarczone przez nas narzędzia internetowe jeszcze lepiej i efektywniej pozwolą wykorzystać czas spędzony na targach - mówi Dorota Gurgul, komisarz Targów KOMPOZYT-EXPO.
System po raz pierwszy zostanie uruchomiony na Targach KOMPOZYT EXPO. W 2011 roku system będzie wdrażany na kolejnych imprezach, organizowanych przez Targi w Krakowie Sp. z o.o.

www.targi.krakow.pl

Reklama
Reklama

Tagi artykułu

Chcesz otrzymać nasze czasopismo?

Zamów prenumeratę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama