Już w październiku w Sosnowcu następne targi STEELMET

©

Udostępnij:

Międzynarodowe Targi Stali, Metali Niezależnych, Technologii i Produktów SteelMET 2010 odbędą się 19-21 października br. na terenie EXPO SILESIA w Sosnowcu.

Tematyka Targów SteelMET 2010 koncentruje się głównie na stali i metalach nieżelaznych - ich produkcji, obróbce i dystrybucji. Głównym partnerem imprezy jest Polska Unia Dystrybutorów Stali. Równolegle z targami odbędą się: największa w Polsce konferencja dla branży stalowej - „Rynek stali w Europie środkowo-wschodniej" oraz spotkanie Polskiej Platformy Technologicznej Metali Nieżelaznych.
Niewątpliwym atutem Międzynarodowych Targów Stali, Metali Niezależnych, Technologii i Produktów jest lokalizacja. Śląsk to najbardziej uprzemysłowiony region Polski, duży rynek producentów i odbiorców zarówno produktów stalowych jak i z metali niezależnych. Szeroki zakres branżowy SteelMET obejmuje także: hutnictwo stali i metali kolorowych, technologie obróbki blach i rur oraz produkty gotowe. Targi SteelMET odbędą się łącznie z Międzynarodowymi Targami Zabezpieczeń SURFPROTECT 2010 i z Międzynarodowymi Targami Spawalniczymi ExpoWELDING 2010.
Kontakt:
tel.: (032) 78 87 512

[email zakodowany]

www.steelmet.pl

Udostępnij:

Drukuj
Aneta Głodowska
TOP w kategorii


Chcesz otrzymać nasze czasopismo?
Zamów prenumeratę
Zobacz również